Bağcılar Belediyesi Bünyesine Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu Alım Yapacak

İstanbul ilinde bulunan Bağcılar Belediyesi memur personel alımı yapacağını belirtmişti. Kasım ayının ortalarında yayımlanmış olan ilana göre Bağcılar Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek için 40 kişilik boşluk ile Zabıta Memuru alımı gerçekleştirecek. 

Bağcılar Belediyesi Bünyesine Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu Alım Yapacak

Buna göre adaylar başvurularına 03 Aralık 2018 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 07 Aralık 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Bağcılar Belediyesi bünyesine Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu alım yapacak. Buna göre alım kadrolarında, Ön Lisans mezunlarına 10, Lisans Mezunlarına 10 ve Lise mezunlarına 20 kişilik kadro verildi ve adaylardan bu yönde Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranıyor. 

Ön Lisans mezunları için KPSSP 93, Lisans Mezunları için KPSSP3 ve Lise mezunları için KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

Ayrıca KPSS dışında 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Erkeklerde 167 ve bayanlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak, Yapılacak sınav tarihi itibari ile 30 yaşından büyük olmamak gibi niteliklerde aranmaktadır.

BAŞVURULAR

İlgili ilan için adaylar başvurularına 03 Aralık 2018 tarihi itibari ile başladılar ve en geç 07 Aralık 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. 

Adaylar başvurularına başladılar ve ilgili ilan çok büyük ilgi almakta ve başvuru yapan adaylardan aldığımız bilgi doğrultusunda başvuru kuyruğu oluşturuldu ve en az 2 bin kişilik sıra ile karşılaşan adaylar varıdr. Sizde ilgili ilana başvurularını 07 Aralık 2018 tarihine kadar şahsen Bağcılar Belediyesine başvuru yapabilirsiniz.

SINAV YAPILACAK

Bağcılar Belediyesi ilgili alım ilanı hakkında adaylara sınav yapacak. Buna göre adaylar sözlü sınava girmeye hak kazanmaları durumunda 10 Aralık 2018 tarihinde Belediye tarafından duyurulacak ve adayların Sınav yeri ve zamanı belirtilecektir. 

Sonrasında ise adaylar sözlü sınava 24 Aralık 2018 tarihi ile 28 Aralık 2018 tarihleri arasında katılacaklardır. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner1

banner7