DPB Duyurdu: KPSS 55 Puanla 10 Zabıta Memuru Alımı

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden 2 Kasım 2018 tarihinde yayınlanan ilan ile KPSS 55 puan ile en az lise mezunu olmak üzere önlisans ve lisans mezunlarında başvuru yapabileceği 10 zabıta memur alımı yapılıyor. 

DPB Duyurdu: KPSS 55 Puanla 10 Zabıta Memuru Alımı

DPB duyurdu. Kamu personeli alımı olarak KPSS 55 puan ile lise, önlisans ve lisans mezunları arasından 10 zabıta memuru alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alımı Eynesil Belediye Başkanlığı yapmaktadır. 

Alıma bay ve bayan başvuru kabul edilecektir.Zabıta memuru kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak KPSSP3 ve KPSSP94 için 2018 yılı, KPSSP93 için 2016 yılı Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak. 

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen genel şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesindeki özel şartlara göre, zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkekler de en az 1.67 metre, bayanlar da en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden çok olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan çok fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak. 

Boy ve kilo tespitleri belediyece yapılacaktır.

İş talep formu. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi. Diploma veya Mezuniyet Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir.)

Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir.)

KPSS sonuç belgesinin ÖSYM'nin sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı. Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı ve 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak)

Yukarıda sayılan başvuru belgelerini 16 Kasım 2018 den 22 Kasım 2018 Perşembe günü saat 17.00’ ye kadar (mesai günlerinde saat 09:00-17:00 arasında), Eynesil Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim edeceklerdir. 

Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner1

banner7