İstanbul'un Yeni Valisinden Teşekkür Mektubu

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarıyla İstanbul Valiliğine atanan Ali Yerlikaya, "Gazi şehrimizin bahtı acık olsun. Bu takdirin, Istanbul'umuza hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.

İstanbul'un Yeni Valisinden Teşekkür Mektubu

Yerlikaya, yayımladığı teşekkür mektubunda, kendisini bu göreve layık gören Türkiye Cumhurbaskanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederek, gazi sehre 4 seneye yakın bir sure hizmet etmenin kendisine nasip olduğunu söyledi.

Bu zamanda başta Icisleri Bakanı Suleyman Soylu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gul olmak üzere bakanlar ve milletvekillerinin katkı ve destekleriyle pek cok zorlugun ustesinden geldiklerine işaret eden Yerlikaya, şunları söyledi:

Hepsine minnettarım. Gaziantep'in ısıgını daha da yukseltmek icin birlikte calıstıgımız sehrimizin butun paydaslarına ve tum calısma arkadaslarıma tesekkur ederim. 

Varlıgıyla daima yanımızda olan butun hemserilerimden helallik isterim. Ben Gazianteplilerden razıyım. Allah da onlardan razı olsun. Gazi şehrimizin bahtı acık olsun. Bu takdirin, Istanbul'umuza hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2

banner1

banner7