BUGÜN SEÇİM OLSA....VERİLMESİ ZORUNLU MAZERET İZİNLERİNİ KULLANMAK İÇİN AMİRE HABER VERMEK GEREKİR Mİ?REFAKAT İZNİ KULLANIRKEN HASTALANAN MEMURUN İZİN DURUMUKULLANABİLECEĞİ YILLIK İZNİ BULUNMAYAN MEMURUN İZİN İHTİYACI NASIL KARŞILANIR?MEMURLAR ÖZLÜK DOSYALARINDA OLMAYAN CEZALARDAN DA ETKİLENEBİLİYORMEMURLARIN 25 YILDAN FAZLA OLAN HİZMETLERİNİN ÖZLÜK HAKLARINA ETKİSİ2018 ATAMA KONTENJANLARININ İLK KISMI DAĞITILDIHASTALIK RAPORUNU KURUMA GEÇ İLETMEK MEMURİYETİ SONA ERDİREBİLİR2018 YILINDA KKTC VE YURTDIŞINA GİDECEKLERE ÖDENECEK GÜNDELİK MİKTARLARI BELLİ OLDU2018 YILINDA KKTC VE YURTDIŞINA GİDECEKLERE ÖDENECEK GÜNDELİK MİKTARLARI BELLİ OLDUUNVAN DEĞİŞİKLİĞİNDE YENİ GÖREVİN MALİ HAKLARINA NE ZAMAN HAK KAZANILIR?MEMURLAR TORBA KADROYA ATANDIKTAN SONRA ESKİ DERECELERİNE ATANABİLİR Mİ?MİLLETVEKİLİ VE YAKINLARININ TEDAVİ YARDIMINDA DEĞİŞİKLİK YAPILDIÖĞRETMENİN KADRO UNVANI DEĞİŞTİĞİNDE EK GÖSTERGESİ DE DEĞİŞEBİLİYORGİYECEK YARDIMINDAN YARARLANAN MEMURLARA YENİLERİ EKLENDİ

MEB'DEN KURUMSAL E-POSTA UYARISI!

Milli Eğitim Bakanlığı, okul ve kurumlara resmi yazışmalarda kurumsal e-postaların kullanılması konusunda uyarılarda bulundu.

16-01-2018 22:18 - GÜNCEL

Bakanlığımız e-posta servisi, kurum çalışanlarımızın daha verimli çalışabilmesi, zaman kaybını önlemesi, istenmeyen e-postalardan koruyabilmesi, yedekli bir alt yapıya sahip olarak e-posta iletişiminde sürekliliği sağlaması açısından önemli kurumsal servislerimizden birisidir.

Kurumsal e-posta servisimiz siber saldırılara karşı donanımsal ve yazılımsal katmanlarda uygulanan farklı güvenlik politikalarıyla korunmaktadır. Bilginin gizliliği, bütünlüğü kurumsal e-posta servisleri için çok önemlidir. Kurumlanıl özellikle resmi iş ve işlemler için kendi kurumsal servislerini kullanması bilginin bütünlüğü, doğruluğu, güvenliği açısından önem arz etmektedir. Bu anlamda bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatı tüm birimlerinin resmi yazışmalarında mutlaka kurumsal e-posta adreslerini kullanmaları gerekmektedir.

Bakanlığımız resmi yazışmalarında kullanılacak e-posta hesapları “meb.gov.tr,, veya “meb.kl2.tr' uzantılıdır. Bu e-posta hesaplarının dışında, hiçbir hesap resmi değildir.

Bakanlığımı/ merkez teşkilatında ve Millî Eğitim Müdürlüklerinde resmi yazışma yapan ancak kurumsal e-posta adresi olmayan birimlere veya idarecilere bakanlığımız yardım masası (https://yardimrnasasi.meb.gov.tr) üzerinden talepte bulunulması halinde e-posta hesabı tanımları yapılacaktır.

Konu hakkında gerekli önlemlerin alınması, resmi e-posta hesabı dışında Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatında bulunan tüm yönetici ve birimlerin gerekli özeni göstermesi konusunda gereğini önemle rica ederim. 

Türkiye Eğitim.com


HABERİ PAYLAŞMAK İSTER MİSİN?

BU HABERE YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ ?

:

:

YORUMUMU ONAYLA

Yazarlar

En Çok Okunanlar
Anket

MEB Yönetici Adayları sözlü mülakat komisyonları hakkaniyetli bir sınav gerçekleştirdiler mi ?


EVET
HAYIR

2011 Kamudan.com Tasarım ve Yazılım KARİP NETWORK
Çalışan Sitesi - Yeni Projeler