AÖF SINAVLARINDA GÖREV ALMAK İSTEYEN ÖĞRETMENLERİN DİKKATİNE

AÖF sınavlarında görev almak isteyenlerin dikkatine

AÖF SINAVLARINDA GÖREV ALMAK İSTEYEN ÖĞRETMENLERİN DİKKATİNE
Anadolu Üniversitesi A.Ö.F. sınavlarında görev almak isteyen personellerin ekte sunulan dosyadaki aşamalara göre sisteme en kısa zamanda kayıt olmaları gerekmektedir.

 

2013-2014 Öğretim yılından itibaren AnadoluÜniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletmeFakültelerinin sınavlarında tüm ödemeler yasalmevzuat gereği görevlilerin IBAN'larına (UluslararasıBanka Hesap Numarası) yapılacaktır. Bu nedenle;

Açıköğretim sınavlarında görev verilebilmesi için "Anadolu Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemi"ndegörevlilere ait istenilen tüm bilgiler eksiksiz olarak doldurulmalı.

ÜNİVERSİTEMİZİN BÜTÜN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELİNİN DİKKAT VE BİLGİLERİNE:

Anadolu Üniversitesi 15-16 Aralık 2013 tarihlerinde ve bundan sonraki yapacağı bütün sınavlarda ücretödemelerini BANKA IBANI üzerinden gerçekleştirecektir.Lütfen aşağıdaki Anadolu Üniversitesi bilginotunu okuyup verilen http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/ wep sitesine girip yeni üye girişi kaydı yaparakBANKA IBAN numaranızı ve diğer bilgilerinizi güncelleyiniz. Banka Iban numarası, cep telefonu, e-postaadresiniz girilmesi gereken zorunlu bilgilerdir. Aksi taktirde sistem üzerinden görev verilmesi mümkün olmayacaktır. 04.10.2013

Bilgi Notu:

2012-2013 ögretim yılından itibaren Anadolu Üniversitesi Açıkögretim, İktisat, İşletmem Fakültelerisınavlarında tüm ödemeler yasal mevzuat gereği görevlilerin IBAN'larına (Uluslararası Banka HesapNumarası) yapılacaktır. Bu nedenle açıkögretim sınavlarında görev verilebilmesi için kendinize ait IBAN veistenilen diğer bilgilerin 10/Temmuz/2012 tarihine kadar açıkögretim sistemine kaydının yapılması gerekmektedir.

Daha önce sınavlarımızda görev almamış iseniz veya bilgileriniz sistemimizde kayıtlı değilse öncelikle okulyönetiminize başvurarak

sisteme kaydınızın yapılmasını isteyiniz. Kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki açıklananadımlardan IBAN ve istenen diğer bilgilerinizin girişini yapmanız gerekmektedir. Sistemimizde IBAN'ınızkayıtlı ise kontrolünü yapınız, kayıtlı değilse bankanızdan öğrenerek sistemimize giriniz.

İşlem Adımları:

1- Açıkögretim görevli sisteminde kaydı olanlar http://sinav.anadolu.edu.tr/augis web sitesine giriş yapacaklardır.

2- Sisteme ilk girişte "Yeni Üyelik" linkinden kayıt yapılmalıdır.

3- Bu linki tıkladıktan sonra görevliden T.C. Kimlik Numarası, Doğum Tarihi ve Cep Telefon Numarasıistenmektedir. İstenilen bilgilerin doğru ve kendinize ait olması gerekmektedir. 4-4-4- Girilen cep telefonunumarasına şifreniz gönderilecektir. Sisteme giriş yaptıktan sonra şifre değiştirilebilir.

5- Şifrenizi edindikten sonra T.C. Kimlik Numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak istenen bilgilerilgili alanlara girilmelidir.

6- * ile belirtilen alanlar doldurulması zorunlu alanlardır.

7- Sisteme giriş yaptıktan sonra sol tarafta alt alta menüler bulunmaktadır. Açıklamalar doğrultusunda bu menülerde istenen bilgiler doldurulmalıdır.

8- Lütfen karsılaştığınız hata uyarılarını dikkatlice okuyunuz. Uyarılar doğrultusunda sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz giriniz.

Dikkat ve özeniniz için teşekkür ederiz.

Kayıt rehberi için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2013, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER