Tanımadığınız kişilerin profilinde 'Belki' yazacak!

Whatsapp uygulamasında, yüzlerce belki binlerce kişinin yer aldığı grup sohbetlerinde tanımadığımız kişilerin telefon numaramızı görmesi sıklıkla şikayet edilen bir konuydu. Şikayetlere nihayet kulak veren Whatsapp yönetimi, yeni güncellemesiyle grup sohbetlerinde telefon numarasını kaldırdı. Rehberinizde olmayan kişiler gruplarda artık 'Belki' ibaresiyle görünecek.

Tanımadığınız kişilerin profilinde 'Belki' yazacak!

Dünya genelinde en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması olanWP, grup sohbetleri için 'Belki' özelliğini getirdi. Whatsapp gruplarındaki tanımadığınız kişilerin ismini görüntüleyebileceksiniz.

ARTIK NUMARA DEĞİL İSİM YAZIYOR

NTV'de yer alan habere göre, grup katılımcıları arasında rehberinizde kayıtlı olmayan kişiler şimdiye kadar numaraları ile görünüyordu. Fakat artık kayıtlı olmayan kişiler mesaj bildirimlerinde numaralarının yerine hesap adlarıyla görüntülenecek.

KULLANICI ADININ YANINA 'BELKİ' İBARESİ EKLENDİ

Bilinmeyen numaralar için yeni bir düzenleme yapan Whatsapp; iOS, Android ve masaüstü (web) kullanıcıları için yeni bir özellik yayınladı.

Mesaj bildirimlerinde numarası kayıtlı olmayan kişiler 'Belki... (hesap adı)' olarak görünmeye başladı.

Bu özellik, alıcının, numarayı yeni bir kişi olarak kaydetmesine gerek kalmadan bilinmeyen kişinin kim olduğunu anlamasını kolaylaştırıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER