100'den fazla Üniversite, Sertifika ve Dil Okulu Türkiye'de!

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları 30 Mart-7 Nisan tarihleri arasında Antalya, İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleştireceği Türkiye’nin en büyük eğitim organizasyonu ile dünyanın farklı ülkelerinden 100’den fazla üniversite, sertifika ve dil okulunu bir araya getiriyor...

100'den fazla Üniversite, Sertifika ve Dil Okulu Türkiye'de!

Yurtdışında üniversite, master, sertifika, MBA, lise veya dil eğitimi almak isteyenler için düzenlenen “Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları”  Kasım fuarında olduğu gibi farklı ülkelerden, 100’den fazla okulun katılımı ile gerçekleşecek. Akare Yurdışı Eğitim Fuarları sayesinde yurtdışında eğitim görmek isteyenler doğrudan bilgi almanın rahatlığına ve okulların kayıt yetkilisi ile yüz yüze görüşmenin avantajına sahip olacak. Özellikle Amerika, İngiltere, Avustralya ve Kanada okullarının ağırlıklı olarak bulunacağı fuarlarda üniversite, kolej, sertifika ve dil okulları yer alacak.

ERKEN GEL HEDİYENİ KAP!

30 Mart-7 Nisan arasında Antalya, İstanbul, Ankara ve İzmir’de yapılacak Akare Yurt Dışı Eğitim Fuarı, sürpriz hediyeler kazandırıyor. Her şehirde fuar alanına gelen ilk 225 kişi sürpriz hediyeleri kazanma şansını yakalayacak. Ayrıca her şehirde 1 kişi yurtdışında dil eğitim bursu kazanma şansını yakalayacak. Kapıda beklememek ve bu ayrıcalıkları kazanmak için tek yapılması gereken ise, www.akare.com.tr adresinden online davetiye almak!

BİR DE ONLARDAN DİNLEYİN!

2 Nisan’da Hilton Convention’da başlayacak Akare Yurdışı Eğitim Fuarları İstanbul ayağı, Ekol Drama Sanat Okulu işbirliğiyle yapılacak “Büyük sanatçılar geleceğin sanatçıları ile buluşuyor” isimli panel ile start alacak. Saat 11:00-13:00 arası yapılacak panelde usta oyuncu Ayla Algan, ünlü modacı Vural Gökçaylı, uzun yıllar Fransa’da kalan tiyatrocu Ergün Demir, Ressam Ömer Yiğit Aral, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fuat Acaroğlu, bilgi ve birikimlerini gençler ile paylaşacak.

ÜCRETSİZ SEMİNERLER SİZİ BEKLİYOR

30 Mart-7 Nisan tarihleri arasında 4 büyükşehirde gerçekleşecek Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları ile aynı zamanda yapılan ücretsiz seminerler ile merak edilen tüm sorulara yanıt bulma şansını yakalayacak gençler, sertifika programlarından, yüksek öğrenim burslarına, vizeden  iş deneyimlerine kadar pek çok konuda bilgi sahibi olacak.

Fuar Takvimi/                     Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları

TARİH                                YER                                     SAAT

30 Mart Çarşamba      Ramada Otel/ANTALYA     13:00-18:00

2-3 Nisan Cumartesi-Pazar    Hilton Otel-İSTANBUL       13:00-18:00

5 Nisan  Salı   Sheraton Otel- ANKARA     13:00-18:00

7 Nisan Perşembe       Hilton Otel-İZMİR    13:00-18:00

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları’nda ziyaretçilerin bilgi alabileceği konular :

Lisans Porgramları

Yüksek Lisans Programları

Dil kursları

Uluslararası Sertifika ve Diploma Programları

MBA Programları

Doktora Programları

İş İngilizcesi

Sınav Hazırlık Kursları  

Lise Eğitimi

Yaz Okulları, Staj Programları
Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2011, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER