MEB 1558 pozisyona atama yapacağını duyurdu! Milli Eğitim Bakanlığı'ndan atama müjdesi!

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan boş kalan pozisyonlara atama müjdesi geldi. 2021 senesinde yapılan yerleştirme sonucunda yetersiz başvuru ve çeşitli nedenlerle göreve başlamayanlar nedeniyle boş kalan pozisyonlar için bakanlık yeni ilan yayımladı. MEB, KPSS şartlı olarak yapılacak atamalara ilişkin başvurular 21 Mart-1 Nisan 2022 tarihleri aralığında gerçekleşecek.

MEB 1558 pozisyona atama yapacağını duyurdu! Milli Eğitim Bakanlığı'ndan atama müjdesi!

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan 1588 pozisyona atama yapılacağı açıklaması geldi. Çeşitli pozisyonlara yönelik olarak yapılacak atamalara ilişkin başvuru süreci 21 Mart tarihinde başlayacak. Yayımlanan iş ilanında tüm detaylar yer alırken başvuru şartları arasında "2020 yılı KPSS lisans düzeyinde KPSSP3, ön lisans düzeyinde KPSSP93, ortaöğretim düzeyinde KPSSP94 puan türlerinden puan almış olmak" yer alıyor.

MEB 1558 pozisyona atama yapacağını duyurdu! Milli Eğitim Bakanlığı’ndan atama müjdesi!

MEB'DEN ATAMA MÜJDESİ!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada fizyoterapist ve çeşitli pozisyonlarda destek personeli alınacağı duyuruldu. Yayımlanan ilanda 2021 tarihindeki atamalarda çeşitli nedenlerle boş kalan 1588 kadroya atama yapılacak. Başvurular 21 Mart tarihinde başlayacak ve 4 Nisan'da ise sona erecek.

SABAH GAZETESİ 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER