MEB'DE ÜST DÜZEY GÖREV DEĞİŞİMİ

Milli Eğitim Bakanlığında Müsteşar Yardımcısı Zübeyir YILMAZ , Bilgi İşlem grup başkanı Mustafa CANLI ve İnşaat Emlak Daire başkanı Mustafa MURAT ve 10'a yakın daire başkanı görevden alındı.

MEB'DE ÜST DÜZEY GÖREV DEĞİŞİMİ
Milli Eğitim Bakanlığında üst düzey kadrolarda görev değişimi yapılmaya devam ediliyor. kamudanhaber.com'un haberine göre 
Bakanlık Merkez Teşkilatında Müsteşar yardımcılığı , bilgi işlem ve inşaat emlak daire başkanları geçtiğimiz hafta itibariyle görevden alındı.
 
Milli Eğitim Bakanlığında Müsteşar Yardımcısı Zibeyir YILMAZ , Bilgi İşlem grup başkanı Mustafa CANLI ve İnşaat Emlak Daire başkanı Mustafa MURAT ve 10'a yakın daire başkanı görevden alındı.
 
Milli Eğitim Bakanlığında İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü , Temel Eğitim ve Yeğitek'de bazı daire başkanlarının yerleri değiştirilirken , görevden alınan ve yeni atanan daire başkanlarınında içinde olduğu yeni bir atama listesi çıktı.
 
Milli Eğitim Bakanlığında yıllardır Bakanlık merkez teşkilatında görev yapan ve işin içinden gelen şube müdürleri arasındanda daire başkanlıklarına çok kritik atamalar yapıldı.
 
İnşaat Emlak dairesi başkanlığına ve Bilgi İşlem dairesi başkanlığına Sivas ilinden iki bürokrat getirildi. 
 
Bilgi İşlem grup başkanlığına Sivas Tüdemsaş Genel Müdür yardımcısı Bilal TIRNAKÇI getirildi.
Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2014, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER