MEB'den Geç Duyuru

Bu kadarına da pes dedirtecek hata!

MEB'den Geç Duyuru
Türkiye’de birçok kişinin hayalini süsleyen Harvard Üniversitesine gitme şansı MEB’in “küçük” bir hatasıyla ortadan kalktı. Üniversite, “Kalkınmada Liderlik Programı” adı altında bir seminer düzenleyeceğini ve 11 gün sürecek bu seminere Türkiye’den de öğrenci kabul edeceğini Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu’ya bizzat bildirdi. Katılımın sınırlı olacağı da kesin bir dille anlatıldı ve katılmak isteyenlerin bir an önce kayıt yaptırmaları istendi.

MEB’in yapması gereken bu ilanı bir an önce resmi sitesinde yayımlamak ve daha çok katılım sağlanması için basına da bilgi vermekti. Ancak bırakın basına bilgi vermeyi MEB ilanı kendi sitesinde bile başvuru tarihi bittikten sonra yayınladı.

Böylece Birçok kişinin Harvard’ta kısa da olsa bir eğitim programına katılma şansı ortadan kalkmış oldu.

Harward Üniversitesi tarafından 6–17 Haziran 2011 de gerçekleştirilecek olan Kalkınmada Liderlik programına son başvuru tarihi 11 Mart 2011 olmasına rağmen MEB duyuruyu başvuru süresi bittikten sonra duyurdu.
Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2011, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
tuğba
tuğba - 10 yıl Önce

onlar seçmiştir önden gönderecekleri adamları,yaptırmışlardır başvuruları,sonra geriye pardon unutmuşuz duyurmayı demek kalıyor...

murat sapmaz
murat sapmaz - 10 yıl Önce

arkadaşın yorumuna katılmakla beraber artık MEB e ve devlete olan inanç ve bağlılığımın yok olmak üzere olduğunun farkına vardım. Bu ahlar birgün emin olun çıkacaktır, azar azar da olsa!

SIRADAKİ HABER