ÖZ-DE-BİR EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

ÖZ-DE-BİR, kuruluşunun 25. yılı etkinlikleri, İstanbul Kültür Üniversitesinin destekleriyle 12-13 Mart 2011’de Balıkesir ve Edremit’te gerçekleşti.

ÖZ-DE-BİR EĞİTİM ETKİNLİKLERİ
ÖZ-DE-BİR Yönetim Kurulu 2. Başkanı Nazmi ARIKAN, Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Sezai ÖZEL, ÖZ-DE-BİR Koordinatörü H.Metin YILDIZ ve ÖZ-DE-BİR görevlilerinin, üye dershane kurucu ve temsilcilerinin de hazır bulunduğu Balıkesir ve Edremit etkinlikleri, Saygı Duruşu, İstiklal Marşı’nın okunması, ÖZ-DE-BİR Tanıtım Filminin izlenmesi ile başladı.              İstanbul Kültür Üniversitesi tarafından desteklenen  Etkinliklerin ilk günü Edremit'te 12 Mart 2011'de Şükrü TunarKültürMerkezi’nde; İkinci gün etkinlikleri ise Balıkesir'de 13 Mart 2011'de Salih Tozan Toplantı ve Gösteri Salonunda öğrenci ve velilere yönelik olarak gerçekleşti. Etkinliklerin “Hoşgeldiniz.” konuşmalarını Edremit'te Öner KARADAĞ, Balıkesir'de Emine YILDIZ; Açılış konuşmalarını ise Edremit'te Nazmi ARIKAN, Balıkesir'deSezai ÖZEL yaptı.      
             Açılış konuşmalarının ardından Konya Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan YILMAZ, “Sınavlara Hazırlanan Çocuklarımıza verebileceğimiz Psikolojik Destek” başlıklı sunusuyla velilere, “Hayatta ve Sınavlarda Başarı” başlıklı sunusuyla öğrencilere seslendi. 
             Balıkesir'de YILMAZ'ın Öğrencilere yönelik sunusunun ardından İstanbul Kültür Üniversitesi Arge Merkezi Yöneticisi ve Öğretim Görevlisi Burak KILANÇ ise “Üniversiteye Yerleşmede Oyunun Kuralları” başlıklı sunusuyla öğrencilere seslenen bir diğer isim oldu. 
              ÖZ-DE-BİR Yayınları kitap sergisinin açıldığı Balıkesir ve Edremit Etkinliklerinde İndirimli kitap satışı yapıldı. Etkinlikte Hasan YILMAZ da kitaplarını imzaladı.  

             
              2010-2011 Eğitim Etkinliklerinin sonraki durağı ise 19-20Mart 2011’de Bolu ve Mengen olacak 
Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2011, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER