SÜT İZNİ YAPAN ÖĞRETMEN EK DERS ÜCRETİ ALIR MI?

MEB'den Süt İzni ve Ek Ders Konusunda Yazı MEB'den Süt izni ve ek ders konulu resmi yazı

SÜT İZNİ YAPAN ÖĞRETMEN EK DERS ÜCRETİ ALIR MI?
Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2014, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
anasınıfı
anasınıfı - 8 yıl Önce

süt izni de mazeret izinlerinden sayıldığına göre mazeret izninin 104. maddesinde mazeret izni kullananın mali haklar ve sosyal yardımlarına dokunulmaz denmektedir. bu maddeye nazaran süt iznimi maaş karşılığı denk gelen saatlerde kullanmak istiyorum. o halde 3 saat derse girdiğimde fiili olarak çalışmış sayılıyorum ve ek dersimi de almamda bir engel söz konusu olmaması gerekiyor MADDE 104..........

SIRADAKİ HABER