TERCİH EDİLEBİLECEK OKULLAR LİSTESİ AÇIKLANDI

Tercih Edilebilecek Okullar Listesi Açıklandı (2016 Özür Durumu Atamaları). Öğretmenlerin 2016 Yaz Tatili Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri Ve Engellilik Durumu İle Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme Kurum Kontenjan Listesi.

TERCİH EDİLEBİLECEK OKULLAR LİSTESİ AÇIKLANDI
Tercih Edilebilecek Okullar Listesi Açıklandı (2016 Özür Durumu Atamaları). Özür durumu atamalarında boş kontenjanlar listesi kamudan.com'da. MEB, 21.30 itibariyle 2016 yaz dönemi özür durumu atamalarında tercih edilebilecek okullar listesini excel olarak yayımladı. 

Öğretmenlerin 2016 Yaz Tatili Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri Ve Engellilik Durumu İle Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme Kurum Kontenjan Listesi:


Kontenjanlar

A ile İ arası alanlar için tıklayınız

K ile Z arası alanlar için tıklayınızMEB 2016 Yaz Dönemi Özür Durumu Atamalarında 2. Aşama Başvuruları Başlıyor. Öğretmenlerin 2016 Yaz Tatili Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri Ve Engellilik Durumu İle Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme Başvuruları Başlıyor. 2016 MEB özür durumu 2. aşama başvuruları ile ilgili tüm detaylar kamudan.com'da

2. aşama başvuruları 22 Ağustos Pazartesi günü itibariyle MEBBİS üzerinden yapılacak. Tercih edilebilecek okullar listesi MEB tarafından açıklanacak ve eş zamanlı olarak .Öğretmenler 40 okul tercihi yapacaklar.

Yapılan başvurular okul, ilçe ve il onayından geçecek.

İşte 2016 Özür Durumu Atama Takvimi:


2. aşama başvuru süreci 22-26 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Atama sonuçları ise 31 Ağustos'ta açıklanacak.

Özür durumu atamalarıyla ilgili diğer detaylar için kılavuza bakabilirsiniz. Özür durumu atama kılavuzu için TIKLAYINIZ
Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2016, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER