UMEM PROJESİ KAPSAMINDAKİ OKULLARDA GÖREV YAPAN İDARECİ VE ÖĞRETMENLERE DUYRULUR

Umem Projesi Kapsamındaki Okullarda Görev Yapan İdareci ve Öğretmenlere;

UMEM PROJESİ KAPSAMINDAKİ OKULLARDA GÖREV YAPAN İDARECİ VE ÖĞRETMENLERE DUYRULUR

UMEM projesi kapsamında 2011 yılı içerisinde yapılacak kurslar planlanmıştır. Planlanan kursların listesi Ek de görülebilir.


Bu kurslara UMEM proje kapsamındaki okullarda görev yapan atölye ve meslek dersleri öğretmenleri katılabilecektir. Bu okulların dışındaki okullarda görev yapan öğretmenler bu kurslara katılmak üzere başvuru yapamayacaklardır.


Zamanın kısıtlı olması nedeniyle planlanan bu kurslardan Haziran -2011 Ayı sonuna kadar yapılacak olanlara katılımcılar web sitemiz üye bölümündeki ilgili form üzerinden alınacaklardır. RESEN hangi öğretmenlerin bu kurslara alınacağı Genel Müdürlüğümüz sitesi üzerinden yapılacak müracaatların değerlendirilmesi sonucunda karar verilecektir. (Ancak buradan yapılacak müracaatlarda istenen bilgilerin dikkatli bir şekilde veri tabanına girilmesi konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerekmektedir Ör. Öğretmenin ismi-soyadı, TC kimlik numarası vb. gibi)


Temmuz- 2011 den itibaren başlayan kurslara ise MEBBİS (Hizmetiçi Eğitim Modülü) üzerinden yapılacak müracaatların değerlendirilmesi suretiyle katılacak öğretmenler belirlenecektir.


Kurslara müracaat ederken lütfen her bir kurs için KATILACAK OLANLAR kutucuğu içerisindeki belirtilen şartları taşıyıp taşımadığına dikkat edilecektir.Ek-1 Kurs Listesi
.pdf


 

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2011, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER