Akit'ten tazminatsız çıkarılan Mehmet Özmen: Yargı mensupları yayınımı izlemeli, Akit'in gerçek kirli yüzünü tüm Türkiye bilmeli!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun idam edilmesi gerektiğini söyleyen ve Akit Medya Grubu'ndan tazminatları ödenmeden çıkarılan Mehmet Özmen, "Akit'in gerçek kirli yüzünü artık tüm Türkiye bilmeli" diyerek, 15 Ocak'ta bir yayın yapacağını söyledi.

Akit'ten tazminatsız çıkarılan Mehmet Özmen: Yargı mensupları yayınımı izlemeli, Akit'in gerçek kirli yüzünü tüm Türkiye bilmeli!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun idam edilmesi gerektiğini söyleyen ve Akit Medya Grubu'ndan tazminatları ödenmeden çıkarılan Mehmet Özmen, "Akit'in gerçek kirli yüzünü artık tüm Türkiye bilmeli" diyerek, 15 Ocak'ta bir yayın yapacağını söyledi. 

Akit Medya Grubu’nun ekran yüzlerinden Mehmet Özmen, 1997'den bu yana görev yaptığı Akit Medya Grubu'ndan çıkarıldı. Tazminatı ödenmeyen Özmen, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da etiketleyip, “Tüm Müslümanlara ve özellikle iktidar çevresine açık çağrımdır: Lütfen bu karaktersiz, kumpasçı zalimlere destek vermeyin!” dedi.

Özmen, "Özellikle tüm yargı mensupları, 15 Ocak'ta yapacağım yayını izlemeli ve yayını anında suç duyurusu olarak kabul edip gereğini yapmalı! Bu bir suç duyurusu yayını olacağından bütün savcılık makamlarını mutlaka izlemeye ve yayının ardından derhal gereğini yapmaya davet ediyorum. Akit'in gerçek kirli yüzünü artık tüm Türkiye bilmeli!" diye yazdı. 

Özmen, Kılıçdaroğlu’nun idam edilmesini istemiş ve hakkında soruşturma açılmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER