ATAMA KARALARI RESMİ GAZETE'DE

Bazı bakanlıklarda gerçekleştirilen atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.

ATAMA KARALARI RESMİ GAZETE'DE
Buna göre, Hazine Müsteşarlığı Hazine Kontrolörlüklerine, Stajyer Hazine Kontrolörleri Abdullah Öztürk, Sami Koçak, Mehmet Yener, Abdullah Karasan, Yalçın Ay, Ceren Konak ve Neslihan Yıkılmaz atandı.

Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığında açık bulunan Planlama Uzmanlıklarına, Planlama Uzman Yardımcıları Nurettin Tüysüz, Rıdvan Kurtipek ve Mehmet Tarık Eraslan getirildi.
Dışişleri Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine, Büyükelçi Osman Can Altan, Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Ekrem Serin, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Fehime Onur Bezirci, Sağlık Bakanlığı Bakanlık Müşavirliklerine Ali Güleç, Nurullah Zengin, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine, Personel Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Soylu atandı.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Karaman İl Müdürü Hikmet Doğru, Çevre ve Orman Bakanlığı Çanakkale Orman Bölge Müdürü Musa Akşan görevlerinden alındılar.

Çevre ve Orman Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Çevre Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Dr. Aydın Yıldırım getirilirken, Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ulubay da başka bir göreve atanmak üzere görevinden alındı


Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2011, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER