Bozkurtlar bugün sahaya çıkıyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında 'YGS'de şifre' iddialarıyla başlayan polemiğin ardından Bozkurtlar bugün Ankara'da alanlara çıkıyor!

Bozkurtlar bugün sahaya çıkıyor

3 Mayıs Türkçülük Günü nedeniyle gerçekleştirilecek olan yürüyüş, Ankara Ülkü Ocakları tarafından organize edildi. Saat 17.00'de Beşevler'den başlayacak olan yürüyüş, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Ankara milletvekili adaylarını tanıtacağı Ankara Spor Salonu'nda son erecek. Bozkurtların bugün gerçekleştireceği yürüyüşün, Ülkü Ocakları'nın Ankara şubeleriyle sınırlı olacağı öğrenildi.

Projeyle oy isteyecek
Partisinin Ankara adaylarını saat 18.00'de tanıtacak olan MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Bozkurtlar'a sesleneceği ve güncel konulara ilişkin önemli mesajlar vereceği belirtildi. Aday tanıtımı sırasında MHP'nin önümüzdeki günlerde televizyonlarda yayınlanacak olan tanıtım filmleri de dev ekranlara yansıtılacak. Seçim yasakları başlayana kadar televizyonlar ve internetteki sosyal paylaşım ağlarında dönecek olan reklam filminde, Bahçeli'nin her konuşmasında özellikle vurguladığı sosyal yardım projesi 'Hilal Kart' ve 'MHP'nin sınavsız üniversite' projesi tanıtılacak


Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2011, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER