ÇORLU 2.GAZETECİLER KUPASI BAŞLADI

Çorlu Bu Hafta Sonu Futbola Doyacak

ÇORLU 2.GAZETECİLER KUPASI BAŞLADI
Çorlu Gazeteciler Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Gazeteciler Kupası, Tekirdağ yolu üzerinde yer alan Çorlu Belediyesi Şehir Stadyumu`nda Cumartesi (bugün) saat 14.00’de Çorlu Gençlerbirliğispor – Kapalı Sitespor maçı ile başlıyor. Cumartesi günkü ikinci maç ise saat 16:00’da Çorlu Kültür Sultanköyspor ile Çorluspor 1947 arasında oynanacak.
 
Çorlu Gazeteciler Derneği`nin ev sahipliğinde, Tekirdağ Süper Amatör Küme takımlarından Çorlu Gençlerbirliğispor, Çorlu Kültür Sultanköyspor, Kapaklı Sitespor ve Çorluspor 1947 takımlarının katılımıyla gerçekleştirilecek olan 2. Gazeteciler Kupası’nda maçlar Cumartesi (bugün) başlayacak. Günün ve kupanın ilk maçında Çorlu Gençlerbirliğispor – Kapalı Sitespor takımları saat 14:00`da Çorlu Belediyesi Şehir Stadyumu`nda oynanacak olan maçta karşı karşıya gelecek. Günün ikinci maçında ise Çorlu Kültür Sultanköyspor ile Çorluspor 1947 karşı karşıya gelecek.
 
Bu yıl ikinci kez düzenlenen ve gelecek yıllarda da düzenlenmesi planlanan Çorlu Gazeteciler Derneği Gazeteciler Kupası’nın ikinci gününde ise 3.’lük maçı ile final maçı oynanacak. İlk gün maçlarının kaybedenleri 19 Ekim 2014 Pazar günü 3.`lük maçında karşı karşıya gelecek. Final maçı ise ilk günün kazanan takımları arasında oynanacak. Final maçı Pazar günü saat 17:00’de başlayacak ve ardından da kupa töreni gerçekleştirilerek, turnuvada derece elde eden spor kulüplerine kupaları takdim edilecek.
Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2014, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER