HÜKÜMETİ ELEŞTİREN HOCALARI YAZINIZ ...

HÜKÜMETİ ELEŞTİREN HOCALARI YAZINIZ ...
İstanbul Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde okul idaresi tarafından öğrencilere şaşırtıcı sorular soruldu.
Okul idaresi; bugün dersten aldığı öğrencilere hükümeti eleştiren öğretmenleri fişlemek amacıyla sorular yöneltti.
Öğrencilere şu sorular soruldu:
- Ders müfredatının ve programın dışına çıkarak Hükümet çalışmalarını eleştiren bunları sınıf içinde tartışma konusu yapan öğretmeniniz var mı? İsmini yazınız. Hangi konularda tartışma yaptığını belirtiniz.
-  Ders müfredatının ve programın dışına çıkarak Başbakanı yaptığı çalışmalarını eleştiren bunları sınıf içinde tartışma konusu yapan öğretmeniniz var mı? İsmini yazınız. Hangi konularda tartışma yaptığını belirtiniz.
-  Ders müfredatının ve programın dışına çıkarak siyasi konular açan çeşitli şekillerde siyasi taraf olup propaganda yapan öğretmeniniz var mı? İsmini yazınız. Hangi konularda tartışma yaptığını belirtiniz.

İşte öğrencilere sorulan soruların orijinal metni:


kaynak : Odatv.com
Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2014, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
demir
demir - 9 yıl Önce

LİSTENİN BAŞINA BENİ YAZABİLİRLER..:)

erdal yurtsever
erdal yurtsever - 9 yıl Önce

ya bırakın memuru fişlemeyi eğitime biraz önem verin adamlar afrikadan gelmiş türkiyeye o bicim İngilizce kopnuşuyo sizdaha türkceyi ögretemiyosunuz okul işini maf ettiniz vicdanlı olun sizin çocuklarınız kolejlerde okuyo tabide okuyo tabi gariban öğrenmesin

DERE
DERE - 9 yıl Önce

YAZIKLAR OLSUN

Kemal kılıç
Kemal kılıç - 9 yıl Önce

montaj bunlar montaj

SIRADAKİ HABER