İL VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİNE GÖREVLENDİRMELER YAPILDI ...

Görevlendirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri listesi

İL VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİNE GÖREVLENDİRMELER YAPILDI ...

Türkiye genelinde beklenen İl ve ilçe milli eğitim müdürlüğü değişiklikleri yapıldı. Bakanlığın 1 Mart 2014 tarihinde Mecliste kabul edilen 6528 Sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılamasına Dair Kanun sonrası ilk uygulaması olması nedeni merakla beklenen görevlendirmeler sonucu İstanbul genelinde 20 ilçe milli eğitim müdürü değişikliği gerçekleştirildi.


Atama listeleri bakanlığın yıllardır süregelen, kangren haline gelmiş sorunlara neşter vurmadaki kararlılık ve cesareti ortaya koymasının bir göstergesi olarak algılanabilir. Bakanlığın palyatif, günübirlik çözümler yerine elini, gövdesini taşın altına sokup radikal değişikliklere yöneldiği yeni bir dönemin başladığını da söyleyebiliriz. Atamalar incelendiğinde Bakanlığın bu defa çok ciddi bir saha çalışması yürüttüğü, aday seçiminde kılı kırk yardığı, ince eleyip sık dokuduğu anlaşılıyor.

 

Görevlendirmesi yapılan ilçe müdürleri ve il müdür yardımcılarının görev yerleri ve isimlerini yayınlayacağız..

 ADI SOYADI                                                      GÖREVLENDİRİLDİĞİ İL VE GÖREVİ

 

- Muharrem GELEN                                     Adana İl Müdürü

- Saadettin GÜL                                         Bolu İl Müdürü

- Mahmut BAYRAM                                     Burdur İl Müdürü

- Bülent ŞAHİN                                          Uşak İl Müdürü

 

 

İstanbul'un İlçe Milli Eğitim Müdürleri:

Adalar: Ömer Eren

Avcılar: Emin Engin

Bakırköy: Emrullah Aydın

Beyoğlu: Cemil Sarıca

Bayrampaşa: Aziz Yeniyol

Başakşehir: Ramazan Yılmaz

Beykoz: Kazım Bozbey

Güngören: Yusuf Kahraman

Kadıköy: Ömer Yahşi

Şile: Harun Dizieğri

Çatalca: Ahmet Saçak

Çekmeköy: Ahmet Aktaş

Güngören: Yusuf Kahraman

Sultangazi: İbrahim Demir

Sultanbeyli: Yaşar Çağlar

Üsküdar: Sinan Aydın

Ümraniye: Süleyman Gökçimen

 

Gaziosmanpaşa: Durmuş Tandoğan

Şişli: M. Mücahit Yentur

Küçükçekmece: Cemal Yılmaz

Tuzla: Ahmet Ali Reisoğlu


Ankara'nın Milli Eğitim Müdürleri:
 

Ankara İl Milli Eğitim Müdür yardımcılığına M.Tayyip KAHYAOĞLU

 

Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına İrfan YURTDOĞAN

 

Ankara Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Adem SOLMAZ

 

Ankara-Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Adnan GÜRBÜZ

 

Ankara-Ayaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Yusuf Ziya Yıldırım

 

Ankara- Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Hayrettin BALCI

 

Ankara- Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Ayhan IŞIK

 

Ankara- Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Resul PAMUK





Diğer

 

Antalya- Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Mustafa COŞKUNSU

Aydın-Çine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Ahmet BAKIRCI

Balıkesir-Havran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Tarık GÖKÇE

Balıkesir- Erdek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Recep AKSA

Balıkesir-Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Ramazan TOPÇU

Balıkesir-Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Mustafa ÖKSÜZ

Balıkesir Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Rıza DEMİRCAN

Düzce- Yığılca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Mustafa TOPRAKÇI

Düzce-Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Cevat ÇEVİK

Düzce-Cumayeri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Yunus YILDIZ

Erzurum-Aziziye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: İsmail BAĞRIYANIK

Erzurum-Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Abdurrahman GAZİOĞLU

Erzurum-Çat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Caner SUNAY

Erzurum Büyükşehir Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına -Samih KIR

Erzurum Büyükşehir Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına:Mustafa KARATAŞ

Isparta-Yalvaç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Ahmet KILINÇ

Kahramanmaraş-Oniki Şubat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Sıtkı ÇELİK

Karabük-Eskipazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Said Nuri ODABAŞOĞLU

Kayseri-Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Mehmet ÖZER

Kayseri-Pınarbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Ramazan AKTÜRK

Kayseri Yahyalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Erol SANDIK

Kırklareli- Babaeski İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Yenal ÇÖREK


Manisa Selendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne: Adem AKGÜN

Manisa-Köprübaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne  Erkan DEMİR

Trabzon Büyükşehir Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına: Zekeriya TAŞAN

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2014, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Can
Ali Can - 9 yıl Önce

İnce eleyip sık dokumuşmuş! Bu adamlar ince elenemeyecek kadar kalın göbeklidir kesin :)

SIRADAKİ HABER