İSTANBUL'DA 30 AĞUSTOS RESEPSİYONU İPTAL EDİLDİ

İstanbul Valiliği, son dönemde yaşanan terör olaylarında şehit olan güvenlik güçleri ve vatandaşların hatıralarına duyulan saygıdan dolayı 30 Ağustos Zafer Bayramı 94. yıl dönümü resepsiyonunun iptal edildiğini bildirdi.

İSTANBUL'DA 30 AĞUSTOS RESEPSİYONU İPTAL EDİLDİ
 
Valilikten yapılan açıklamaya göre, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 94.  yılı kutlamaları 9.30'da Taksim Cumhuriyet Anıtı'na çelenk sunma töreni ile  başlayacak. Törende, İstanbul Valiliği, 1. Ordu ve İstanbul Garnizon Komutanlığı  ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı çelenkleri sunulacak. Daha sonra İstanbul Valisi Vasip Şahin, valilik binasında saat  10.15'te tebrikleri kabul edecek.
 
    30 Ağustos Zafer Bayramı 94. yıl dönümü kutlama programı saat 11.00'de  cemal reşit rey Konser Salonu'nda başlayacak. Kutlama programı öncesinde şehit ve  gazi ailelerinin katılımları ile konser salonunun fuaye alanında kokteyl de  düzenlenecek. Açıklamada resepsiyonun iptal edildiği belirtilerek, "Ülkemizde son  dönemde yaşanan terör olaylarında şehit olan güvenlik güçleri ve  vatandaşlarımızın mukaddes hatıralarına duyulan saygıdan dolayı Zafer Bayramı 94.  yıl dönümü resepsiyonu iptal edilmiştir." denildi.
Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2016, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER