MEM MÜDÜRLÜKLERİNE ATAMALAR (GÜNCEL)

İstanbul, Ankara, Adana, Balıkesir, Aydın, Bursa,Konya,Kocaeli, Tokat, Isparta, Gaziantep, Kayseri, Muğla, Tekirdağ İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Görevlendirme Atamaları yapıldı...

MEM  MÜDÜRLÜKLERİNE ATAMALAR (GÜNCEL)
İSTANBUL MEM
Faik KAPTAN                      Maltepe  İlçe Milli Eğitim Müdürü
Recep DERNEKBAŞ               Pendik   İlçe Milli Eğitim Müdürü
ÖnSerkan GÜR          İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı
Yakup HAYIRLIOĞLU    Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürü
Kenan KIRALİ                 Silivri İlçe Milli eğitim Müdürü
Hasan DAL                       Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü
Fder ARPACI                        Beşiktaş  İlçe Milli Eğitim Müdürü
Hüseyin AYDOĞDU              Sancaktepe   İlçe Milli Eğitim Müdürü
Murat ÖĞÜTÇÜ                         Eyüp   İlçe Milli Eğitim Müdürü
Yafes BAKIRCI                 Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

ANKARA MEM
Yahya IRMAK                 Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardmıcılığı      
Bayram GÜLEÇ              Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardmıcılığı      
 Vahdettin ALİM           Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardmıcılığı  
Hüseyin BALTUTAR         Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardmıcılığı  
Burhan AYCAN                Kızılcahamam  İlçe Milli eğitim Müdürü
Ahmet GÖKTAŞ                Kazan İlçe Milli Eğitim Müdürü
Muzaffer AYDIN                Güdül İlçe milli Eğitim Müdür

     ADANA 'YA ATANAN YÖNETİCİLER

       İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ

1 SEYHAN ÇELİK SARIÇAM İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

2 ENSAR AYDIN KARATAŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

3 MEHMET AKTAŞ ALADAĞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

4 AHMET ÖZKILINÇ İMAMOĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

5 ERDAL GÜRÇINAR TUFANBEYLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

6 HANİFİ ASLANHAN FEKE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

7 İSMAİL BAYAR POZANTI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

8 SALİH ATİLLA YUMURTALIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

      ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCILARI

1 MURAT BİLAL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARD.

2 ÖMER OFLAZ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARD.

3 HAYATİ KOCA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARD

BURSA'YA ATANAN YÖNETİCİLER

Osmangazi : Gürhan Çokgezer

Yıldırım : Sebahattin Dülger

Nilüfer : Mustafa Muharrem Tüfekçi

Orhangazi : Hüseyin Karadursun

İznik : Mevlüt Semerci

Yenişehir : Musa Ayaz

Gemlik : Mehmet Duran

Karacabey : Emin Dingin

M. Kemalpaşa : Mustafa Efe

İnegöl : Fatih Bilican

Keles : Şemsi İşler

Kestel : Mahmut Ercüment

Mudanya : Osman Şeker

Büyükorhan : Suat Topal

Gürsu : Hayrul Döğen

Orhaneli : Mehmet Tayır

Harmancık : Hasan Hüseyin Özdemir

Bursa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak

Uygar Umut,

Mustafa Bilici,

Mustafa Sevinç,

Mustafa Kahya,

Arzu Ayyıldız

ve Necdet Sezer atandı.

KONYA'YA ATANAN YÖNETİCİLER

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atana isimler şunlar;

Yusuf İpek, Ahmet Ciğerci, Servet Altun, Dündar Polatcan, Mustafa Yılmaz (Teknik Müdür Yardımcısı) ve Nihat Karakurt.

İlçe Milli Eğitim Müdürlülerindeki değişiklikler ise şöyle:

Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Dursun Ali Kaban,

Selçuklu Milli Eğitim Müdürlüğüne Turan Kayacılar,

Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne iseÖmer Büyükmanav getirildi.

KOCAELİ'YE ATANAN YÖNETİCİLER

Murat Balay- Dilovası İlçe MEM

İsmail Oğuz - Darıca İlçe MEM

Ömer Akmanşen - Derince İlçe MEM

İbrahim Oluşan - Körfez İlçe MEM

Ali Osman Karabayır- İzmit İlçe MEM

Muhterem Aktaş- Başiskele İlçe MEM

Mahmut Sami Demirci - Kartepe İlçe MEM

Karamürsel-Murat Çakır İlçe MEM

 

GAZİANTEP MİLLİ EĞİTİMİNE YENİ ATAMALAR


Müdür Yardımcılıklarına;
1- Mustafa Kirazoğlu,
2- Mustafa Durak,
3- Vasıf Munis,
4- Yusuf Tüfekçi,
5- Mehmet Ali Tiryakioğlu,
6- İbrahim Necip Kafadar
atandılar.
Gaziantep İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine ise;

1- Mehmet YAĞCI, Şehitkamil İlçe Milli Eğitim'e
2- Cengiz GÜNDEŞ, Nizip İlçe Milli Eğitim'e
3- İbrahim Halil DEMİRTAŞ, İslahiye İlçe Milli Eğitim'e
4- Yusuf ALÇIK, Yavuzeli İlçe Milli Eğitim'e,
5- Ergin MİDEOĞLU, Nurdağı İlçe Milli Eğitim'e yeniden atandılar.

Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Yasin TEPE,

Oğuzeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Burhan YÜKSEL, 
Ahmet BOZKURT  Karkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne görevlendirildiler...

 
 Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılıklarına;
         1)   Fahri KIRMIZI
         2)  İlhan KOÇER
         3)  Veysel ÇALIK
         4)  Behçet GÜDÜ
         5)  Asım ARVAS
İlçe MEM Müdürlüklerine ;
         1)  SÜLEYMENPAŞA---Ünal MAMUR
         2)  ŞARKÖY------Mümin BAYIR
         3)  ÇORLU-----Mustafa GÜÇLÜ  
         4)  MURATLI------İsmail KURBAN
Kayseri MEM müdürlüklerine yapılan görevlendirme atamaları:

  İlhan Pirci -  Pınarbaşı

  Süleyman Nahil - Özvatan

  Seyfullah Kaplan - Kocasinan

Kadir Özbey - Bünyan

  Murat Gündüz - Akkışla

  Yusuf Dündar - Kayseri İl Milli EğitimMüdür yardımcısı

  Ercan Duran - İncesu

  Fahri Herdem - Hacılar

  Muhittin Aydoğan - Talas

  Orhan Gün - Felahiye

  Selim Demirkollu - Yeşilhisar

  Ahmet Kafalı - Yahyalı

  Ali Arslan - Develi

  Erdal Tunç - Sarıoğlan

  Yaşar Öztürk - Sarız

Muğla  İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne de yeni görevlendirmeler

 

İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları

Seydi Ahmet ÜGE

Ramazan SARIHAN

Fikri TÜRKEŞ

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne de yeni görevlendirmeler yapıldı.

İl Müdür Yardımcılıklarına:
1. A. Tansel SARAYKÖYLÜOĞLU
2. Vahit ÇOPUR
3. Alaaddin YALÇINKAYA
4. Yücel MAVİ
5. Seyfullah OKUMUŞ

A. Tansel SARAYKÖYLÜOĞLU, Vahit ÇOPUR, Alaaddin YALÇINKAYA, Yücel MAVİ halen Şube Müdürü olarak görev yapıyordu.

 

Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Özcan BİLGİ

Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Söke Meslek Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Ünat AYDIN

Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Akbük Nurullah KOCABIYIK İlkokuluEmrah TURGUT



 

 TOKAT  MEM müdürlüklerine yapılan görevlendirme atamaları:

  Mehmet Yıldız - Turhal

  Kamil Özbakır - Yeşilyurt

  Bekir Arslan - Erbaa

   Nuri Aksoy - Artova

    Zakir Alma - Sulusaray

    Mehmet Fedaitürk - Reşadiye

     Rahmi Şavlı - Niksar

     Hasan Hüseyin Karataş - Başçiftlik

     Gürsoy Kızılgül - Pazar

      Nuri Yıldız - Almus

 
Mustafa Erarslan ve Abdullah Taştan  - Tokat İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları
 

 Ayrıca Isparta'da  İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı dan 3 tanesi görevinden alındı.

 
BALIKESİR

  Bandırma ilçe milli eğitim müdürlüğüne

   Sadettin PİRCİOĞLU

  Marmara ilçe milli eğitim müdürlüğüne

  Osman YAVUZ

  Susurluk ilçe milli eğitim müdürlüğüne

Mehmet Güngör

  Sındırgı ilçe Milli Eğitim müdürlüğüne

İbrahim Işık

 
Bigadiç ilçe milli eğitim müdürlüğüne

 Erdal EFE

 Balya ilçe milli eğitim müdürlüğüne

Ramazan PERİHAN

  Savaştepe ilçe milli eğitim müdürlüğüne

Mansur BACANAK

 
Dursunbey ilçe milli eğitim müdürlüğüne

Ümit GÖKDEMİR

 

BALIKESİR İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılıklarına


Ahmet CENGİZ
Haydar AYDIN
Hüseyin AŞIK
Mustafa URAS
Mustafa SOLAK
Turhan DEMİRTAŞ

 Edremit ilçe milli eğitim müdürlüğüne

İsmail DAMAR

(LİSTELER GÜNCELLENMEYE DEVAM EDECEKTİR)

 

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2014, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet sesmez
mehmet sesmez - 7 yıl Önce

Lamı cimi yok... hayırlı uğurlu olsun... Bu işleri birileri yapacak, İnşaallah hak eden atanmıştır. Kimi atasanız mutlaka beğenmeyen, adam kayırılmış diyen çıkacaktır... ama bunu diyenlerin kendileri da eğer fırsatını bulsa ala adam kayırma işi yapmışlardır ve de yaparlar...

SIRADAKİ HABER