MERAL ABLA' HEPİNİZDEN DAHA 'ADAM' DIR

Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Enver Demir, MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener'e destek verdi. İftirayı ortaya atanlara seslenen Demir, 'Meral Abla hepinizden daha 'adam' dır" dedi.

MERAL ABLA' HEPİNİZDEN DAHA 'ADAM' DIR
    Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Enver Demir yaptığı açıklamada, "TBMM Başkanvekili, İçişleri Eski Bakanı ve Bölgemiz Milletvekili Sayın Meral Akşener ile ilgili “Havuz Medyası” silahşorlarınca ortaya atılan,tepkiler karşısında da “Montaj Kaset” açıklaması yapmak zorunda kalan iftiracıları şiddet ve nefretle kınıyorum" dedi.

Demir açıklamasında şunları dile getirdi: "  2007 ve 2011 Milletvekilliği seçimlerinde, İstanbul 3.Bölge Milletvekili Adayı olarak aynı listede iki dönem beraber ve çok yakın çalıştığım Sayın Meral Akşener kamuoyunun takdirini kazanmış bir siyasetçi olmasının yanında asıl mesleği öğretmenlik olan iyi bir anne aynı zamanda bütün eğitimcilerin ve partili olsun olmasın onu tanıyan herkesin “Meral Ablası”dır. Eğitim Camiası olarak,”Meral abla”yı bir çok adam kılıklı adam dan daha “Adam” olarak tanır ve biliriz.
     O’na  atılan bu iftirayı, onu tanıyan hiç kimsenin ciddiye almadığı aşikardır. Bu iftiranın, Partisinin yükselişini önlemek, Onun  yaptığı çalışmalarla Partisine kazandırdığı sempatiyi sekteye uğratmaya yönelik hain bir tuzak olduğu açıktır.   “Meral Abla” ya atılan bu alçakça iftirayı eğitimci bir meslektaşı olarak bir kez daha nefretle kınıyorum"
 
Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2015, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
mem42
mem42 - 7 yıl Önce

şerfesizleer tetikçiler yine iş başında...o iftirayı atan erkeklerden daha eerkek .Adam gibi adam,anam gibi kadın...

SIRADAKİ HABER