MÜDÜRE ULAŞAMAYAN, ÖĞRETMEN BAKANA ULAŞTI, MÜDÜR GÖREVDEN ALINDI

İl Müdürüne Ulaşamayan Öğretmen Bakana Ulaşınca İl Müdürü Koltuğundan oldu. Bakan Avcı'nın talimatlarıyla Batman İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik görevden alındı.

MÜDÜRE ULAŞAMAYAN, ÖĞRETMEN BAKANA ULAŞTI, MÜDÜR GÖREVDEN ALINDI
İddiaya göre Batman'da görev yapan bir öğretmen eğitim öğretimle ilgili bir problemini il müdürüne bir türlü anlatamayınca son çare Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya ulaştı.  Kamudanhaber.com'un haberine göre problemi Bakan Avcı'ya aktaran öğretmeni haklı bulan Bakan, il milli eğitim müdürünü kendi cebinden direkt arayarak sorunun çözülmesi talimatını verecekken defalarca aramaya rağmen iletişim kuramadı. Bunun sonucunda bakan olarak il müdürüne ben ulaşamıyorsam öğretmenler ve vatandaş nasıl ulaşsın diyen Nabi Avcı, Batman İl Müdürü Mehmet Çelik'in görevden alınma talimatını ilgili bürokratlarına iletti.   
Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2015, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
yılmaz
yılmaz - 7 yıl Önce

Sayın Bakanım bir çiçekle yaz gelmiyor. Hangi Müdürünüze ulaşılıyor ki, okul Müdüründen İlçe ve İl Müdürlerine kadar herkes kendini aleme-i cihan sanıyor. belli bir sendikanın mensupları dışında hiç kimseyle görüşmüyor ve kimseye itibar etmiyorlar..

SIRADAKİ HABER