Nimet Çubukçu davul çaldı, döner kesti

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, 12 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçiminin, barış, huzur içerisinde geçmesini diledi

Nimet Çubukçu davul çaldı, döner kesti
Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, 12 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçiminin, barış, huzur içerisinde geçmesini dileyerek, 'Allah, seçimlerin selametini tehlikeye atacak, bu manada provoke edecek eylemlerden, huzursuzluklardan ülkemizi korusun' dedi.

AK Parti'nin Beşiktaş'taki Sinanpaşa Seçim İrtibat Bürosunu hizmete açan Çubukçu, burada yaptığı konuşmada, Beşiktaş'ın her seçimde en fazla çalışma yaptığı ilçelerden birisi olduğunu ve burayı evi gibi gördüğünü belirtti. Çubukçu, 'Sizler de seçim büromuzu eviniz gibi görün. Seçim boyunca sizleri burada bekliyoruz. Aklınızdaki her türlü soruyu sorabileceğiniz, her türlü konuda görüş alışverişinizde bulunacağınız büro olarak görün' dedi.

'2011 seçimlerinin, her şeyden önce barış, huzur içerisinde geçmesini temenni ediyoruz' diyen Çubukçu, 'Allah, seçimlerin selametini tehlikeye atacak bu manada provoke edecek eylemlerden huzursuzluklardan ülkemizi korusun' şeklinde konuştu.

Seçim bürosunun hayırlı olmasını dileyen Çubukçu, tüm siyasi partilere, seçimlerde başarılar diledi. Büronun açılışında Roman sanatçı Balık Ayhan'ın söylediği 'Fasulye' şarkısına eşlik eden Çubukçu, bir süre davul da çaldı.

Daha sonra bölge milletvekili adaylarıyla çarşı esnafını ziyaret eden ve partisine destek isteyen Çubukçu, bir dönercide döner kesti.
Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2011, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER