PKK'LI CESEDİ SÜRÜKLEYEN POLİSLER MESLEKTEN ATILDI

PKK'lı cesedini sürükleyen polisler meslekten atıldı Davutoğlu, terörist cenazesi sürükleyen polislerin meslekten atıldığı, duvarlara yazı yazanlara da gerekli işlemlerin yapıldığını söyledi.

 PKK'LI CESEDİ SÜRÜKLEYEN POLİSLER MESLEKTEN ATILDI
PKK'lı cesedini sürükleyen polisler meslekten atıldı Davutoğlu, terörist cenazesi sürükleyen polislerin meslekten atıldığı, duvarlara yazı yazanlara da gerekli işlemlerin yapıldığını söyledi.   Şırnak'ta, PKK'lı Hacı Lokman Birlik'in cesedinin zırhlı araca bağlanarak yerde sürüklenmesi ve operasyon yapılan ilçelerde duvarlara yazılan yazılarla ilgili son gelişmeleri Başbakan Davutoğlu açıkladı. 
 
MESLEKTEN ATILDILAR 
Başbakan cesedi sürükleyenlerin meslekten men edildiğini duvarlara yazı yazan polislerin hakkında da işlem yapıldığını açıkladı. Davutoğlu Brüksel dönüşü gazetecilerin soruların yanıtlarken bölgedeki operasyonlar hakkında da bilgi verdi. İşte Başbakan Davutoğlu'nun o sözleri: "Bir video vardı hani terörist cenazesini sürükleyenler. Meslekten men edildi, gerekli işlemler yapıldı. O duvarlara yazı yazan herkes hakkında gerekli işlemler yapıldı. Bana intikal edilip de işlem yapılmamış hiçbir şey yoktur. Bu konuda hiç tavizimiz yok ve varsa bildiğiniz bir şey bize de intikal ettirin."
Kaynak: sabah 
Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2015, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER