Sağlık Muhabirlerinin Osman Ağabeyi de Milletvekili Aday adayı

Gazeteci-Bürokrat Osman Güzelgöz Memleketi Şanlıurfa’dan Milletveki Aday Adayı oalbilmek için görevinden istifa etti. İşte Güzelgöz’ün kamudan.com’a gönderdiği basın açıklaması

Sağlık Muhabirlerinin Osman Ağabeyi de Milletvekili Aday adayı

 Sağlık Bakanlığında yaklaşık 8 yıldır büyük bir gururla sürdürdüğüm İletişim Koordinatörlüğü / Daire Başkanlığı görevimden bugün itibariyle istifa ettim. Kısmet olursa 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak 24. Dönem Milletvekilliği seçimleri için aday adaylığına müracaat edeceğim.

 

2000’li yılların başında ülkemizin en sorunlu alanlarından birisi olarak gösterilen sağlık hizmetlerinde bugün hepimizin göğsünü kabartan önemli gelişmeler yaşanıyor. Halkımızın sağlık hizmetlerinden memnuniyeti % 73’lerle ifade ediliyor. Köklü reformlar ve dev hizmetlerle insanımızın yüzünü güldüren Sağlıkta Dönüşümü Sayın Başbakanımızın himaye ve destekleri ile gerçekleştiren Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ liderliğindeki ekibe iletişim alanında katkıda bulunmuş olmak ve sağlığın iletişimini yapabilmek bana hep onur ve gurur verecek.

 

İdeal ve ümitlerimi memleketim olan Şanlıurfa adına gerçekleştirmek ve birikimimi siyasi olarak değerlendirmek maksadı ile 12 Haziran 2011 seçimleri için aday olmak ve seçilerek hizmet etmek istiyorum. Bu nedenle Sağlık Bakanlığındaki görevimden bugün itibariyle istifa ettim.

 

Görevim süresince büyük desteğini gördüğüm çok değerli Bakanım Prof. Dr. Recep Akdağ başta olmak üzere, Sağlık Müsteşarlarıma, Bakanlığımızın bütün yöneticileri ve çalışanlarına, iletişim ekibindeki mesai arkadaşlarıma; Sağlık Muhabirleri ve Sağlık Editörlerine, gazete ve televizyonların Ankara ve İstanbul Temsilci ve Yöneticilerine, muhabir arkadaşlarıma, Şanlıurfa Medyasının bütün fertlerine ve bende emeği olan herkese şükranlarımı sunuyorum.

 

 

Osman Güzelgöz

Eski Sağlık Bakanlığı İletişim Koordinatörü

(Daire Başkanı)
Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2011, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan adıbelli
hasan adıbelli - 10 yıl Önce

Osman Beye yakışır! kendisi Milletvekilliği görevini de başarıyla yerine getirecektir.

SIRADAKİ HABER