SELÇUK İNAN: HAKEMLER HADDİNİ BİLECEK

SELÇUK İNAN: HAKEMLER HADDİNİ BİLECEK
Galatasaray’ın, Beşiktaş’a 2-1 mağlup olduğu maçta sarı kart görerek Akhisar maçında cezalı duruma düşen Selçuk İnan, maç sonunda sert açıklamalarda bulundu.
 
İşte Selçuk İnan'ın açıklmaları;
 
Maçla ilgili söylenecek şey Beşiktaş’ı tebrik etmek lazım. Maçı kazanmayı hak ettiler. Ama ne olursa olsun ikinci yarı oyunu dengeledik. Golü de bulduk. Ama kaybettik. Maalesef kaybettik. Tekrar Beşiktaş’ı tebrik ediyorum.
 
'HAKEMLER HADDİNİ BİLECEK'
Ben bugün burada maçı değil hakemle ilgili konuşmak istiyorum. Hatta hakemler değil, Mete Kalkavan hakkında konuşmak istiyorum. Ben Mete hocayı çok seviyorum, saygı duyuyorum ama onlar da haddini bilecek. Tamam belki benle ilgili bir problemi var. Takmış kafasına bir şeyi benle ilgili ama takımımla ne alakası var? Neden takımla uğraşıyor?
'HAKEMLER İNCE İNCE ÇALIŞIR'
Futbolu bilenler iyi bilir ama bazı hakemler ince ince çalışır. Özellikle bu hakem. Benim ona söyleyeceğim benimle ilgili kötü bir düşüncesi varsa bana söylesin. Biz 4 senedir 8 kupa kazandık. İnsanlar tabii ki bir değişiklik istiyorlar, farkındayız. Biz işimizi yapmaya devam edeceğiz ama herkes kendine dikkat etsin.
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2015, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER