Takipçisi olacağız

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının dağıttığı yardımı kendi çocuğuna da alan okul müdürüne Türk Eğitim Sen’den tepki geldi. İşte Türk Eğitim Sen İstanbul 3 Nolu Şubenin Konuyla ilgili açıklaması.

Takipçisi olacağız
                Beykoz Bozhane İ.Ö.O müdürü Ali S., Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma vakfının dağıttığı kıyafet yardımını okulunda dağıtıyor. Fakat listeye kendi çocuğunu da ekliyor. Listenin 2. Sırasındaki Y.S Müdürün oğlu. Çocuğunun yerine de kendisi imzalıyor. Evrakta da görüleceği üzere hem çocuğun isminin karşısındaki imza ile belgenin altındaki imza aynı.
 
                Bu ve benzeri nedenlerle soruşturma geçiren okul müdürüne ön inceleme yapması için Eğitim Bir sen ilçe temsilcisi Mehmet Bakır Sarımurat  görevlendirildi. Okul Müdürünün kendisinin de aynı sendikaya üye olduğunu düşünürsek soruşturmanın kapatılmak istendiği çok açık.
 
Türk Eğitim Sen İstanbul 3 Nolu Şube olarak fakir öğrenciler için gönderilen  malzemeleri adeta “kendisi için fırsata çeviren”  bu zihniyetin okul müdürü olamayacağını söylüyor, yapılan soruşturmaların üzerinin örtülme çabasını yakından takip ettiğimizi, gelişmeleri kamuoyuyla paylaşacağımızı belirityoruzAli İhsan Hasanpaşaoğlu
Türk Eğitim Sen 3 Nolu Şube Başkanı


 
                                                                             
 Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2011, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selim
Selim - 10 yıl Önce

Ampül Bir Sen üyesi adamlar ağa babalarının oy için dağıttıklarını kendilere hak olarak görüyor

ahmet
ahmet - 10 yıl Önce

İşiniz gücünüz eğitim bir sen i kötülemek.Müdürün çocuğuda iyi giyinmek istiyor.Ne yapsın .Bu sendikanın kuruluş amacına uygun hareket etmiş.

n
n - 10 yıl Önce

Bu sendika 2008-2009 da üye olanlara gömlek kravat hediye eden sendika değil mi? Fikrini, kişiliğini, mesleğini gömlek ve kravata ipotek etmiş arkadaştan ne beklenir? Elbette teşvik primine devam...

SIRADAKİ HABER