"TEK BİR MAĞDUR ÇIKARSA ÖSYM BAŞKANI'NI YERDEN YERE VURURUM"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, matbaada yapılan incelemeleri değerlendirdi.

"TEK BİR MAĞDUR ÇIKARSA ÖSYM BAŞKANI'NI YERDEN YERE VURURUM"

Şifre meselesinin çok istismar edildiğini ve ÖSYM'nin kurulduğu günden bu yana kadar optik okuyucuların değerlendirme yapması için zaten her dönem bir şifre olduğunu söyleyen Çelik, şu açıklamalarda bulundu:

"Bu şifrenin birilerine servis edilip edilmediği adaylar tarafından bilinip bilinmediği önemlidir. ÖSYM defalarca açıklama yaptı. Yakında sonuçları açıklanacak. Bir tek mağdur varsa o zaman gidip bunların yakasına yapışacağız. Mahkemeye intikal eden bir konu var. Matbaada araştırma yapılabilir, ÖSYM'nin bürolarında arama yapabilirler. eğer gerçekten bu iddiaları haklı çıkaracak iğnenin ucu kadar bir şey bulunursa burada en önce ÖSYM'nin Başkanını ben yerden yere vururum. Burada hakkaniyetle adaletle ve kesinlikle vatandaşın adalet duygusunu zedelemeden sınav yapılması bizim vazifemizdir, görevimizdir. Meseleye böyle bakılır. Yasal süreç devam ediyor. Ahmet'i Mehmet'i Çağırabilir. Bu işin seyridir."


 

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2011, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
metehan çabuk
metehan çabuk - 10 yıl Önce

bu sözü söyeleye bakın hele: bu söz olsa olsa bu şifre organizasyonun başında olabilecek çeliğin sadece şifre verilenlerin mağduriyetine yönelik olabilir. tüm samimiyetimle buna inanırım.

Ökkeş
Ökkeş - 10 yıl Önce

Dinime söven bari müselman olsa

Garip Yakalı
Garip Yakalı - 10 yıl Önce

Sözünde duramazsın sayın ÇELİK,önce politikacısın veya başka deyişle siyasetcisin,sonra buişlerin nasıl yapıldığını ve de gerçeğin ta kendisi olduğunu zaten biliyorsunuz 26 nisan günü Mod-Meyana girenleri inceleyiver hangi dershanelerin öğrencileri veya yakınları Kendize o kadar güveniyorsanız ilk 5000 kişiyi tarafsız bir kurulca tekrar sınava ne dersıniz.

SIRADAKİ HABER