TÜRK MİLLETİ KAN AĞLIYOR. 13 ŞEHİT DAHA VERDİK.

Diyarbakır’ın Silvan ve Kulp ilçeleri arasında bugün öğle saatlerinde arama yapan askerlerimizi pusuya düşüren köpek sürüsü; 3’ü uzman erbaş, 10’u er olmak üzere 13 yiğidimizi daha toprağa düşürdü.

TÜRK MİLLETİ KAN AĞLIYOR. 13 ŞEHİT DAHA VERDİK.
 Aynı saldırıda ikisi ağır olmak üzere yedi askerimiz de yaralandı.
12 Haziran Milletvekili seçimlerinden bu yana PKK çetesinin saldırılarıyla verdiğimiz şehit sayısı 24 oldu. İkisi asker üç kamu görevlisi de terör örgütü tarafından kaçırılmış durumda.
Yıllardır gencecik evlatlarımızı kurban verdiğimiz terör, her geçen gün azgınlığını ve cüretini artırarak devam ediyor. Terör örgütünün destekçisi bölücü köpekler ise üst üste kopardıkları tavizlerle her geçen zaman daha da şımarıyorlar.
Ülkemizi idare edenlerin korkak ve dirayetsiz politikaları sayesinde, Türk Devleti ve Türk Milleti her geçen gün biraz daha mevzi kaybediyor. Bölücü hainler artık gizlemedikleri heveslerini ve planlarını yüksek sesle salyalarıyla zırvalarken, Devletimizi idare sorumluluğunda olanlar, bölücü örgütün taşeronlarıyla müzakere aşkına tutulmuş durumdalar.
PKK Bir yandan askerimize polisimize, hem de gündüz gözüne hem de şehir merkezlerinde saldırırken, çocuk katili ele başı Devletle mutabakat imzaladım diyerek deklarasyon yayınlayabiliyor.
Kardeş kanı dökülüyor zırvasıyla terörle mücadele unsurlarımızı ve azmimizi rencide eden açılımcılar gelinen vehametin başta gelen sorumlularıdır. Bu zillet sahipleri unutmasın ki: bugün zihinleri bulandırabilirsiniz, idrakleri köreltebilirsiniz; ancak tarih ve milli vicdan sizi en ağır tenkit ve tahkirle yad edecektir.
Yeter artık!
Ya yönetme sorumluluğunun gereğini yapın;
Ya da şerefinizle çekin gidin!
 
TÜRK EĞİTİM-SEN ve TÜRKİYE KAMU-SEN GENEL BAŞKANI İSMAİL KONCUK
Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2011, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER