VEKİLİN İMAM KARDEŞİNİN YÜKSELİŞİ

AK Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar'ın kardeşi Mustafa Uçar'ın inanılmazı yükselişi.

VEKİLİN İMAM  KARDEŞİNİN YÜKSELİŞİ
Pamukkale’ye AK Parti Milletvekili Bilal Uçar’ın kardeşi Mustafa Uçar müdür oldu. Daha önce 10 yıl cami imamlığı yapan, ardından Özel İdareye geçen ve kısa sürede Acıpayam İlçesi İl Özel İdaresi Müdürü olan Mustafa Uçar, geçen hafta da Pamukkale ve Ören Yerleri Kültür Turizm İşletme Müdürü olarak atandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin geçen yıl eylül ayında güvenlik görevlisi tarafından makam otomobiliyle Pamukkale’ye giriş kapısından alınmamasının ardından, Pamukkale ve Ören Yerleri Kültür Turizm İşletme Müdürü olan Nevzat Sallıo tepkiler üzerine görevinden ayrıldı. Sallıo’nun yerine İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürü Himmet Şefik Akder, bir süre vekaleten işletme müdürü olarak örevlendirildi. Geçen hafta Pamukkale ve Ören Yerleri Kültür Turizm İşletme Müdürlüğü’ne Ak Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar’ın kardeşi Mustafa Uçar atandı.

Yaklaşık 10 yıl Pamukkale Beldesi’ndeki Aşağı Cami’de imamlık yapan Mustafa Uçar, 3 yıl önce İl Özel İdaresi’ne geçti. Burada personel biriminde çalışan Uçar, 3 ay önce de Acıpayam İlçesi Özel İdaresi Müdürü oldu. Ardından son atamayla Uçar, Pamukkale’ye işletme müdürü olarak görevlendirildi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
http://haber.gazetevatan.com/pamukkalede-muhtesem-yukselis/501636/1/Gündem

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2012, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
aydın bey
aydın bey - 9 yıl Önce

öyle kötüye yormamak lazım.bence tamamen liyakate dayalı ve vicdanen sorgulanmaması gerekn bir atama.bu arkadaşımızdaki cevherin kardeşi vekilken farkedilmesi onun suçu değil kii.siz de herkesi anlamsız eleştırıyorsunuz canım ne gereği var.adam imamken bile ben müdür olacağım bende o enerji ve sinerji var diyordur belki de.imam hatipe gitmiş olması da ileri görüşlü olması ile alakalı değil de nedir.

Ahmet
Ahmet - 9 yıl Önce

Abi kardeş işletirler artık Pamukkale'yi...

SIRADAKİ HABER