Yuh çeken Borazan'ın "taş hatunlar" seviyesizliği!

Antalya'da YGS skandalını protesto eden liselilerin fotoğrafını çekip yuhalayan Vali Yardımcısı Metin Borazan'ın seviyesizliğine birçok kişi çok şaşırmıştı. Bir "devlet adamı"nın bu hareketine şaşıranların, aşağıda paylaştığımız fotoğrafa ne diyeceklerini merak ediyoruz...

Yuh çeken Borazan'ın "taş hatunlar" seviyesizliği!

Antalya Vali Yardımcısı Metin Borazan.

Tüm Türkiye onu, Antalya'da YGS'deki şifre skandalını protesto eden Liseliler'i yuhalayınca tanıdı.

Her şey bir yana, hemen herkes bu hareketin bir Vali Yardımcısına yakışmadığını düşündü. Beyoğlu'nda toplanan binlerce liseli Borazan'ı yuhaladı, Antalya'da liseliler ertesi gün tekrar toplanıp "İmamın Borazanı Sus" dediler, liseli protestocular Borazan'ın görevden alınması çağrısı yaptı ve "Geçmişte de icraatları var, bu işin peşini bırakmayacağız" dedi.

Dediğimiz gibi, tüm Türkiye Borazan'ı bu eylem sonrası tanıdı.

Oysa Keşanlılar Borazan'ı daha önceden tanıyorlardı.

Borazan, geçtiğimiz sene bu günlerde Keşan Kaymakamı idi. Makedonya'yı ziyaret etti. Üsküp'te Aleksandar İvanovski-Karadare'nin "Tesadüf Karşılaşma" adlı eserini gördü.

Yandaki pozu verdi, fotoğraf çektirdi ve "Üsküp'te taşlaşmış hatunlar..." notuyla Facebook'ta paylaştı.


Borazan'ın bir elini bir kadın heykelinin göğsüne, diğerini öbürünün kalçasına koymuş şekilde verdiği poza Facebook'ta yapılan yorumlardan bazıları şöyle:

Eller falan efendim olmuyo :)

Bir yerlerden başlamak lazım... Buralardan başlayan yol nereye çıkar? la havle vela kuvvete

Vay be abi canlısı varken taşlara ne gerek var :))))

Modern bir ilçe olduğu için bunlar normal şeyler :))))

Ellere bak kaymakam böyle yaparsa ilçe ne yapmaz hahahahahahahaha :))))

Ellere var da bize yok mu :)

Üstad bi elin yağda bir elin baldaymış...

Tüm bu yorumların ardından Kaymakam Metin Borazan, bu fotoğrafına tepki gösterilmesinin ardından ise ''Espriden anlamayan ODUNların taaaaaaaaaaa her fırsatı aleyhte kullanma açıkgözlülüğünü erdem sayanların taaaaaaaaaaaaaaaaaa... Şair Eşref'i hatırladım... Yürü ey devri katır endamını..." yorumu yaptı.

Bir de, Borazan'ın, geleceklerini savunan Antalyalı liselileri "bu ülkenin takdir ettiği siyasetçi ve din adamına" dil uzatmakla suçladığını hatırlatmak gerek.
Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2011, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
SAVAS POLAT
SAVAS POLAT - 10 yıl Önce

BIR DEVLET ADAMI SU FOTODAKI GORUNTUSU ILE O MAKAMI HAKETMIYOR YA GOREVINDEN ALINMALI YADA BU TUR PROTESTOLARA MUDAHELE ETMEMELI!!

SIRADAKİ HABER