İşte TEM'de son durum: Görüntüler bu sabahtan!

İstanbul'un birçok ilçesinde yoğun kar yağışının yolları kapatması nedeniyle çok sayıda kişi araçlarının içinde mahsur kaldı. Haramidere-Beylikdüzü arasında vatandaşlar saatlerce araçlarının içinde bekledi. Birçok bölgede yol temizleme çalışmaları sürerken İstanbul Valiliği, vatandaşların özel araçlarıyla saat 13.00'a kadar trafiğe çıkmasını yasakladı. Megakentte gün ağarmasına rağmen trafik yoğunluğu sürüyor.

İşte TEM'de son durum: Görüntüler bu sabahtan!

İstanbul'da dün akşam saatlerinde şiddetini artıran kar yağışı, saatlerdir yolda kalan vatandaşlar için adeta çileye dönüştü. TEM Otoyolu Mahmutbey mevkisi ile Bağcılar'da araçlarının içinde yolun açılmasını bekleyen sürücülere, Bağcılar Belediyesince çorba, çay, su ve diğer yiyecekler ikram edildi. Çevrede oturanların da mahsur kalanlara yardım ettikleri görüldü.

   

2/6

İstanbul Havalimanı civarındaki ana arterlerde trafik durma noktasına gelirken, vatandaşların yaklaşık 5-6 saattir ilerleyemediği öğrenildi.

   

İşte TEM'de son durum: Görüntüler bu sabahtan! 3

3/6

Büyükçekmece'de özelikle Mimar Sinan civarında çok sayıda kişi araçlarında mahsur kalırken, D-100 kara yolu Beylikdüzü kesiminde çok sayıda aracın yolda kaldığı gözlendi.

   

4/6

Eyüpsultan Yeşilpınar'da vatandaşların yolda kalan otobüsü ittikleri anlar görüntülere yansırken, Halkalı'da kar küreme aracı mahsur kaldı.

   

5/6

Arnavutköy'de ikamet eden çok sayıda kişi otobüslerin yolda kalması nedeniyle evlerine yürüyerek gitmek zorunda kaldı.

   

KARAR GAZETESİ 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER