Anadolu Mektebi'nde Aytmatov Konuşuldu

Gerze Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin Cengiz Aytmatov'un tüm kitaplarını okuduktan sonra hazırladıkları panel metinlerini sundukları 'Bozkırın Bilgesi Cengiz Aytmatov' İlçe Paneli gerçekleştirildi.

Anadolu Mektebi'nde Aytmatov Konuşuldu

Prof. Dr. Sami Güçlü önderliğinde yaklaşık 40 ilde yürütülen Anadolu Mektebi Yazar Okumaları kapsamında Şehit Nurullah Saraç ve Gerze Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin Cengiz Aytmatov'un tüm kitaplarını okuduktan sonra hazırladıkları panel metinlerini sundukları 'Bozkırın Bilgesi Cengiz Aytmatov' İlçe Paneli gerçekleştirildi.

Bozkırın Bilgesi Cengiz Aytmatov

Programa Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan, Gerze Meslek Yüksekokulu Müdürü Mehmet Keskin, İl Genel Meclisi üyeleri Ahmet Burma ve İzzet Karaman, Halk Eğitim Müdürü Nazım Aksu, Gerze Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Zeki Sağır, Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Ataman katıldılar.

Bozkırın Bilgesi Cengiz Aytmatov

Öğrencilerin panel sunumlarından sonra değerlendirme konuşmasını yazar Mehmet Yılmaz gerçekleştirdi. Program, Yazar Mehmet Yılmaz' ın kitap imza töreni, hediye takdimi ve katılım belgelerinin verilmesi ile sona erdi.

Kaynak: Gerze'nin Sesi Gazetesi

Bozkırın Bilgesi Cengiz Aytmatov

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER