'EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR' grubu BASIN BÜLTENİDİR.

“EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR” facebook grubu olarak;bu mücadelemizde yanımızda olacak tüm vatandaşlarımızın desteklerini ve katılımlarını bekliyoruz.

'EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR' grubu BASIN BÜLTENİDİR.

Kısa bir süre önce emeklilik hakkımızı aramak,bu konuyu hükümet gündemine taşımak maksadıyla sanal ortamda facebookta “EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR” adıyla kurduğumuz grubumuz ,yaklaşık 5 aylık sürede Türkiye genelinde onbinlerce kişiye ulaştı.Şu an onbinlerce kişiyle paylaştığımız bu mücadelemiz; inanıyoruz ki kısa sürede çok daha geniş kitlelere de ulaşacak ve bu konuda bir kanun düzenlemesi yapılması için kamuoyunda yoğun bir istek oluşacaktır.Tahminimiz 5 milyon vatandaşımızın bu mevzudan mağduriyet yaşadığıdır.

Kitle iletişim araçları,siyasiler,bürokratlar ve sivil toplum örgütleri ile ; ilgili taleplerimizi değişik platformlarda yaparken bu konuda bir eylem de yapabileceğimiz kararında birleştik.

Eylemimiz ile ilgili her türlü yasal izinler alınmıştır.

“EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR” facebook grubu olarak;bu mücadelemizde yanımızda olacak tüm vatandaşlarımızın desteklerini ve katılımlarını bekliyoruz.

DAVETLİSİNİZ

EYLEMİN ADI : EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLARIN 2. EYLEMİ

EYLEM TARİHİ : 03 NİSAN 2011 PAZAR

EYLEM SAATİ : 11:00 – 15:00

EYLEM YERİ : GÜNDOĞDU MEYDANI / İZMİR

1999 yılı ve öncesine ait olan, haksız bir yasayla elimizden alınan,

EMEKLİLİK HAKKIMIZIN GERİ VERİLMESİNİ istiyoruz.

Yukarıda düzenlemiş olduğumuz eyleme katılmanızı ve destek vermenizi saygılarımızla arz ederiz.

EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR GRUBU

(bilgisayardan facebook'a girerseniz büyük harflerle yazın lütfen
Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2011, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
BEŞİR YILMAZ
BEŞİR YILMAZ - 10 yıl Önce

EVET ARKDŞLR. HAKKIMIZI ARAMAMIZ LAZIM, HEP BİRİLERİNE PEŞKEŞ ÇEKİP DE HAKKIMIZI GASP EDENLER, İNŞALLAH BU İNSANLARIN SESİNİ DUYARLARDA HAKKIMIZI GASP EDENLER DEFALARCA DÜŞÜNSÜNLERKİ HAKKIMIZI GERİ VERSİNLER, VE DE ANLASINLAR ARTIK BAZI ŞEYLERİ İSDEDİKLERİ GİBİ AT OYNATMASINLAR LÜTFEN HAKLIYI HAKSIZI GÖRSÜNLER ARTIK BİZLER EKMEĞİMİSİN PEŞİNDEYİZ BİRİLERİ GİBİ ÜLKEYİ BÖLMEYE ÇALIŞMIYORUZ SADECE VE SADECE HAKKIMIZI İSTİYORUZ HAKEDENLERİN HAKKINIDA GASP EDMEYİN*** 1999DAN ÖNCEKİ EMEKLİLİK KANUNU LÜTFEN DÜZELTİN VE YANLIŞDAN DÖNÜN***SAYGILAR

SIRADAKİ HABER