BAŞASİSTANLIK ATAMA BAŞVURULARI DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

Başasistanlık Atama Başvuruları Ön Değerlendirme Sonuçları

BAŞASİSTANLIK ATAMA BAŞVURULARI DEĞERLENDİRME SONUÇLARI
Bakanlığımız eğitim ve araştırma hastanelerinde başasistan kadrolarına yapılacak atamalar için alınan başvuruların ön değerlendirme işlemi tamamlanmıştır.
 Başvurusu uygun görülmeyen adaylardan değerlendirme sonucuna itirazı olanların sınav Yönetmeliğinin 8. maddesi gereği bu ilanı müteakip (02.09.2014 tarihinden itibaren) 5 iş günü içerisinde itiraz başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.
  Değerlendirme sonuçlarına itiraz eden adayların itiraz başvurularını 08.09.2014 tarihi saat 18.00’a kadar [email protected] e-posta adresine, 0 312 585 15 65-66 numaralı fakslara kanıtlayıcı belgeler ile ulaştırmaları gerekmektedir.
 
 İtiraz başvurularının sonuçlandırılması neticesinde 09.11.2014 tarihinde yapılacak bilim sınavına girmeye hak kazanan adayların kesin listesi Bakanlığımız internet adresinden ilan edilecektir.
 İtiraza konu belgeleri eksik olan başvuru sahipleri, eksik belgelerini en geç 08.09.2014 tarihinde saat 18.00’a kadar Bakanlığımızda olacak şekilde Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Mithatpaşa Cad. No: 3 B Blok 3. Kat No: 15 Sıhhiye-ANKARA adresi Bakanlık Genel Evrak Şubesine elden ya da kargo yoluyla ulaştıracaklardır.
 
Başvuru sahibi tarafından itiraza konu edilen hususa ilişkin bilgi ve belgelerin asılları 08.09.2014 tarihinde saat 18.00’a kadar Bakanlığımızda olacak şekilde gönderilmesi kaydıyla bu belgelerin birer sureti elektronik ortamda [email protected]  e-posta adresine gönderilebilir.
 
Durumu hakkında eksik/yanlış bilgi ve belge sunduğu bilim sınavından veya sözlü sınavdan sonra tespit edilecek adaylar atanmaya hak kazansalar dahi başvuruları geçersiz sayılarak atamaları yapılmayacaktır.
 
Yabancı dil belgesi sözlü sınava kadar teslim edilebileceğinden yabancı dil belgesi “Yok” ya da “Uygun Değil” ibaresi yer alan adayların yazılı bilim sınavına girmesinde herhangi bir engel bulunmamaktadır.
 
Değerlendirme Sonuçları İçin Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2014, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER