EĞİTİM BİR-SEN'DE Görev Dağılımı Değişti

Genel Sekreter Halil Etyemez’in milletvekili aday adaylığı nedeniyle istifa etmesinin ardından yönetim kurulunda görev dağılımı değişti.

EĞİTİM BİR-SEN'DE Görev Dağılımı Değişti


EĞİTİM BİR-SEN'DEN YAPILAN AÇIKLAMA

19-20 Şubat tarihlerinde yapılan 4. Olağan Genel Kurulumuzda seçilen yönetim kurulumuz yeni görevine başlamışken; 12 Haziran genel seçimleri dolayısıyla Genel Sekreterimiz Halil Etyemez’in milletvekili aday adaylığı nedeniyle yönetim kurulumuzda görev dağılımı değişti. Genel Sekreterimiz Halil Etyemez’in milletvekili aday adaylığı için yönetim kurulundan istifa etmesi dolayısıyla boşalan yönetim kurulu üyeliğine tüzük gereği Yönetim Kurulu 1. Yedek Üye Emrullah Aydın davet edildi. Aynı zamanda Eğitim-Bir-Sen İstanbul 1 No’lu Şube Başkanımız olan Emrullah Aydın’ın yönetime gelemeyeceğini bildiren mazeret yazısı sonrası 2. Yedek Üye olan Eğitim-Bir-Sen Kahramanmaraş 2 No’lu (Üniversite) Şube Sekreterimiz Teyfik Yağcı yönetime davet edildi.
 
Sendika tüzüğümüz gereği yedek üyenin yönetime daveti sonrası yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı yenilendi. Yeni görev dağılımına göre Genel Teşkilatlanma Sekreteri Ahmet Özer, Genel Sekreterliğe; Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Murat Bilgin, Genel Teşkilatlanma Sekreterliğine, 2. Yedek Üye Teyfik Yağcı ise Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterliğine getirildi.
 
Yeni Yönetim Kurulumuz ve Görev Dağılımı:
Ahmet Gündoğdu          : Genel Başkan
Ahmet Özer                     : Genel Sekreter
Esat Tektaş                    : Genel Mali Sekreter
Murat Bilgin                     : Genel Teşkilatlanma Sekreteri
Ali Yalçın                          : Genel Basın Yayın Sekreteri
Teyfik Yağcı                     : Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri
Ramazan Çakırcı           : Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri


Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2011, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet DOĞRUSÖZ
Ahmet DOĞRUSÖZ - 10 yıl Önce

Vallahi Billahi Cenabı Allahı Şahit tutuyorum ki ben Eğitim Kir Senden nefret ediyorum. Neden mi?1-Torpil adamcılık ve her türlü oyun var bunlarda 2-Yalancılık verdiği sözü yerine getirememe var bunlarda3-İnandığım ve amel ettiğim hak dini kullanma var bunlarda4-Bunlarda milli hassasiyet ve milli ruh yoktur bunlarda5-Çoğunluğu azınlık milletlerin torunudur bunlar6-Sevmezler Türk'ü, Türk olmayı ırkçılık görür bunlar7-Türk'ün her şeyine karşıdır bunlar, Türkten intikam alıyor bunlar8-Bunlar varya bunlar emperyalistle ve kapitalizmin köleleridir9-Bunlar varya ılımlı müslümandırlar10-Bunlar varya sadece Filistin derler, Irak veya Libya deyince susan kuldur bunlar....

SIRADAKİ HABER