Genel Başkan Talip Geylan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ı Ziyaret Etti

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ı 9 Eylül'de İzmir'de gerçekleştirdikleri etkinlik ile ilgili tebrik ziyaretinde bulundu.

Genel Başkan Talip Geylan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım'ı Ziyaret Etti

Ziyarette Genel Başkan Ahmet Yiğit Yıldırım ve etkinliğin düzenlemesinde emeği geçenleri tebrik eden Geylan; "Duamız ve desteğimiz, her daim kardeşlerimizledir." dedi.

“İstiklal İçin Kararlılık Yürüyüşü” ile başta 12 adalar olmak üzere,Türkiye’nin egemenlik haklarına sahip çıkılacağının bir kez daha ilan edildiğini belirten Genel Başkan Geylan gençlerimizin bu vakur duruşunun milletimize bir kez daha gurur yaşattığını belirtti.

Geylan,"Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım’ı ziyaret ederek 9 Eylül’de İzmir’de gerçekleştirdikleri etkinlikle ilgili tebriklerimi ilettim.

“İstiklal İçin Kararlılık Yürüyüşü” ile başta 12 adalar olmak üzere, Türkiye’nin egemenlik haklarına sahip çıkılacağı bir kez daha ilan edilmiştir ve bu cesaretli duruş milletimize bir kez daha gurur yaşatmıştır.

Rabbim hepsinden razı olsun.

Hiç şüphe yok ki, ülkemizin kutlu geleceğinin teminatı olan gençlerimizin bu vakur duruşu, hem ecdadımızın yüreğinde kalmış bir uhdenin hem de Cumhuriyet tarihimiz boyunca her daim hissettiğimiz milli özlemin ifadesi olmuştur.

Sayın Genel Başkanın şahsında, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen bütün kardeşlerimizi samimiyetle tebrik ediyorum.

Duamız ve desteğimiz, her daim kardeşlerimizledir."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER