Hürriyetçi Eğitim Sen'de Görev Değişimi

Hürriyetçi Eğitim Sen İl Başkan Yardımcısı Önder Kaymaz Karamürsel İlçe Temsilciliği görevine getirildi.

Hürriyetçi Eğitim Sen'de Görev Değişimi

Yaklaşık bir yıl kadar önce İlçe Temsilciliğini kuran Hürriyetçi Eğitim Sendikası’nda İl Başkan Yardımcısı Önder Kaymaz ;  Karamürsel İlçe Temsilciliği görevine getirildi. Önceki İlçe Temsilcisi Serpil Acar Yıldırım ise Önder Kaymaz’dan boşalan İl Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. 

Karamürsel’de sendikal hayata canlılık kazandıran Hürriyetçi Eğitim Sendikası’nda görev değişimi yaşandı. Şube Kurucusu ve İl Başkan Yardımcısı Önder Kaymaz Karamürsel İlçe Temsilciliği görevine getirildi. Karamürsel Kurucu İlçe Başkanı Serpil Acar Yıldırım ise İl Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. 

Geçtiğimiz yıl 20 Şubat’ta Karamürsel’de kurulan Hürriyetçi Eğitim Sendikası İlçe Başkanı Önder Kaymaz, görev değişikliklerinin işleyiş açısından daha verimli olacağına inandıkları için gerçekleştirildiğine dikkat çekerek “Kurucu İlçe Başkanımız Serpil Acar Yıldırım, bünyesinde dört farklı okul bulunan bir kurumda Müdür olarak görev yapıyordu. İlçe Temsilciliği sürekli sahada olmayı gerektiren bir görev. Serpil Başkan’ın doğal olarak okulunun iş ve işlemlerine öncelik vermesi gerekiyordu. 100. Yıl MTAL çok büyük bir okul, bünyesinde Mesleki Açık Lise, Çıraklık Eğitim Merkezi ve Özel Eğitim Alanları bulunan çok büyük bir okul. Biz, eğitim kurumlarımızın işlerinin öncelikli olduğuna inanıyoruz. Bu görev değişimi, kurumun iş ve işlemlerinin aksamaması adına yapıldı. Serpil Başkan İl Yönetiminde görev aldı, ben de üyelerimizin oy birliği ile İlçe Temsilciliği görevine seçildim.”dedi.

Önder Kaymaz’ın İlçe Başkanlığı görevine seçilmesi sonrasında Kurucu Yönetimde yer alan isimlerde herhangi bir değişiklik olmadı. Hürriyetçi Eğitim Sendikası Karamürsel İlçe Temsilciliğinde Başkan Yardımcılıkları görevlerinde Erdal Sevil, Nilüfer Tetik, Filiz Buber, Saltanat Sabancı, Ali Saraç, Seray Öksüz ve Filiz Çelik Akgün yer alıyor. 

Karamürsel.TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER