KONCUK: AĞAÇ DALIYLA GÜRLER

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk resmi Facebook ve Twitter hesabından paylaştığı yazıyla yeni hizmet binalarının açılışı ve 5. Olağan Genel Kuruluna davet etti.

KONCUK: AĞAÇ DALIYLA GÜRLER
ürkiye Kamu-Sen Konfederasyonunun bu hafta sonu 12–13 Nisan tarihlerinde Büyük Anadolu otelde yapacağı 5. Olağan Genel Kurul hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Genel Kurulumuzdan bir gün önce 11 Nisan Cuma günü, Cuma namazını takiben düzenlenecek törenle yeni hizmet binamızın resmi açılışı da gerçekleştirilecektir.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk resmi Facebook ve Twitter hesabından paylaştığı yazıyla Türkiye Kamu-Sen sevdalılarını ve tüm gönüldaşlarımızı hizmet binamızın açılışı ve 5. Olağan Genel Kurulumuza davet etti.

KONCUK: TÜM GÖNÜLDAŞLARIMIZI BU COŞKUMUZA ORTAK OLMAYA DAVET EDİYORUM

Koncuk yazısında, “Sendikamız yeni hizmet binasının açılış töreni 11 Nisan Cuma günü saat 14:00'da, Talat Paşa Bulvarı no:160 Cebeci/ANKARA adresinde, 5. Olağan Genel Kurulumuz ise 12 Nisan Cumartesi günü saat 10:00'da Ankara Büyük Anadolu Otelinde yapılacaktır.

Hizmet binamızın açılışı ve Genel Kurulumuz ulaştığımız arkadaşların bilgisi dahilindedir ancak, teşkilatımıza emek vermiş, adresleri bilinmediği için ulaşma imkanı bulamadığımız tüm gönüldaşlarımız da davetlimizdir. Onları, hem açılış törenimizde, hem de Genel Kurulumuzda görmek bizim için mutluluk vesilesidir. Ağaç dalıyla gürler. Saygılarımla”

İsmail KONCUK
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkan 
Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2014, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER