MEMUR SEN BAŞKANINDAN BEDDUA

Gündoğdu: 'Allah Belasını Versin'

MEMUR SEN BAŞKANINDAN BEDDUA
Gündoğdu, Gezi olaylarıyla başlatılan sürecin 17 Aralık’ta devam ettiğini dile getirerek, KESK ve DİSK’i Gezi Parkı odaklı olaylardaki tutumlarından dolayı da eleştirdi.

 

Bu olayları küresel bir operasyon olarak niteleyen ve bu operasyonda “yolsuzluk” ve “paralel devlet” iddiaları bulunduğunu söyleyen Gündoğdu, “Beddua şu anda moda. Amerika’dan geldi. Biz de bedduayı yerinde yapalım. Yolsuzluğu yapanın da paralel ilişkileri yapanın da Allah belasını versin. Yetimin malına kim göz dikiyorsa Allah belasını versin” diye konuştu.

“SANDIKLA GELEN SANDIKLA GİDER”

Sandıkla gelenin sandıkla gideceğini ifade eden Gündoğdu, sandık dışı işlerin sandığı kirlettiği tabloyu milletin kabul etmeyeceğini anlattı.

Gündoğdu, şöyle konuştu:

“Biz Erdoğan’a niçin sahip çıkıyoruz? Bediüzzaman diyorki ‘Menderes, İslam kahramanıdır. Bir tek ezanı orijinaline döndürdüğü için’... Şimdi Bedüzzaman’ın talebeleri diyor ki ‘Bugün Bedüzzaman yaşasaydı bunun yüz katını Erdoğan için söylerdi.  Başörtü, din eğitimi ve onlarca hizmeti sayıyor. Öyleyse biz de diyoruz ki; savunan adam Erbakan’ın yetiştirdiği direnen adam Erdoğan’a, Türkiye’de darbeye karşı, 27 Nisan e-muhtırasına karşı dik duruşundan dolayı, Davos’ta ‘one minute’ deyip dünyanın emperyalist güçlerine meydan okuyuşundan dolayı bu duruşları sendikal duruş olarak kabul edip bunun için tarafız ve buna sahip çıkacağız.”

Yeni Akit

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2014, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aytaç okan
Aytaç okan - 9 yıl Önce

paralel yapıyı şurda burda aramana gerek yok.içine bak içine sendikacıların yüz karası

SIRADAKİ HABER