ŞEREFİNİZ VARSA DERHAL İSTİFA EDERSİNİZ !

Türkiye kamu sen ve Türk Eğitim Sen Genel Genel Başkanı Koncuk, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğünde yaşanan haksız uygulamaları deşifre etti.

ŞEREFİNİZ VARSA DERHAL İSTİFA EDERSİNİZ !
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Muğla'da müdürlük mülakatlarında yapılan haksız uygulamayı deşifre etti.

Genel Baikan Koncuk, konu hakkında sosyal paylaşım sitesi facebook hesabından aşağıdaki bilgileri paylaştı:

"Muğla Milli Eğitim Müdürü Tamer KIRBAÇ, Milas İlçe Müdürü İrayet GENÇ müdürlük mülakatında kurduğunuz kirli tezgah ortaya çıktı. Hazırladığınız listeye, ben kul hakkı yemem diyerek karşı çıkan, şerefli bir şube müdürünü zorla istifa etirdiniz, bu şerefli şube müdürü tüm yaptıklarınızı dilekçesinde anlatarak valilik makamına verdi.

Hazırladığınız listeleri, komisyon üyelerine yaptığınız baskıyı anlattı. Suç üstü basıldınız. Yaptığınız kirli işleri Milli Eğitim Bakanı Sayın Nabi AVCI'ya da ilettim, hem de Şube Müdürünün komisyondan istifasını ve gerekçelerini de anlattığı dilekçesini de ekleyerek, artık o makamlarda oturamayacaksınız.

Şerefiniz varsa bir dakika dahi o makamlarda oturmaz, derhal istifa edersiniz. O makamları kirletenlerin, o koltuklarda oturma hakkı kalmamıştır. Sadece istifa etmekle de kurtulamayacak, yargı karşısında da bu yaptığınızın hesabını vereceksiniz."
Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2014, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
uçar
uçar - 9 yıl Önce

başkanım neyin şerefi. O liste sadece dışarı sızan. ya diğer illerdeki mülakat listeleri.

SIRADAKİ HABER