TES İstanbul 5 Nolu Şubede görev değişikliği

Şube Başkanlığına, Yenibosna Ata İlköğretim Okulu Müdürü Adnan HAKAN seçildi.

TES İstanbul 5 Nolu Şubede görev değişikliği
Şube Başkanı Enver Demir’in 12 Haziran seçimlerinde Milletvekili aday adayı olmak için sendikadan ve memuriyetten istifa etmesinin ardından Türk Eğitim- Sen İstanbul 5 Nolu Şube Yönetim Kurulu Kararıyla, Şube  Başkanlığına, Yenibosna Ata İlköğretim Okulu Müdürü Adnan HAKAN  seçildi.
    
22 Mart’ta yapılan,Şube  Yönetim Kurulu toplantısının tek gündemi, başkanlık seçmi idi. Şube Sekreteri Fuat Yiğit’in önerisini değerlendiren, Yönetim Kurulu üyeleri, Adnan HAKAN’ın Başkanlığını onayladı. Böylece,Türk Eğitim-Sen  İstanbul 5 Nolu Şubenin yeni başkanı Adnan HAKAN  oldu.
    
Türk Eğitim- Sen İstanbul 5 Nolu Şubenin yeni başkanı Adnan HAKAN, yönetim kurulu toplantısında yaptığı konuşmada ise Mayıs ayında  tamamlanacak yetki dönemini hatırlatarak, Genel Başkan İsmail KONCUK a her şubenin üye sayısını %30 arttıracağına dair söz verdiğini hatırlatarak ”biz İstanbul 5 Nolu şube olarak, üye sayımızı çok daha fazla arttırmalıyız, bunun için  elimizden ne geliyorsa yapmalı ve gece gündüz çalışmalıyız” dedi.


Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2011, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahıskalı Dadaş
Ahıskalı Dadaş - 10 yıl Önce

Sözünüz sözümüzdür sayın başkanım...

enver demir
enver demir - 10 yıl Önce

Adnan Başkana görevinde başarılar diliyorum.İnanıyorum ki,görev yaptığı süre içinde çok başarılı çalışmalara imza atacaktır.Arkadaşlarımızın,tecrübesi ve birikiminden azami derecede faydalanması dileğiyle,hayırlı görevler diliyorum.

GÖKHAN YAZICI
GÖKHAN YAZICI - 10 yıl Önce

Sevgili hocamız Adnan Hakan'a başarılar diliyor her konuda kendisinin yanın da olacağıma gönülden inanıyorum

Adem Merter
Adem Merter - 10 yıl Önce

Sevgili Adnan Ağabeyimizi tebrik ediyor,yeni görevinde başarılar diliyorum.Bugüne kadar büyük bir mücadele örneği veren İstanbul 5 No'lu Şube kararlılıkla mücadelesini devam ettirecektir.

SIRADAKİ HABER