Yandaş Eğitim Bir Sen Sendikası'nın Öğretmenlere Hediyesi Bakanlığın Çıktı

Çorum’da 24 Kasım Öğretmenler gününde Eğitim Bir Sen Sendikası'nın okullara hediye olarak dağıttığı çikolataların paketlerindeki etiketler kaldırılınca, Türkiye Cumhuriyeti Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Çorum Belediyesi amblemlerinin yan yana veya üst üste kullanıldığı görüldü.

Yandaş Eğitim Bir Sen Sendikası'nın Öğretmenlere Hediyesi Bakanlığın Çıktı

Memur Sen’e bağlı Eğitim Bir Sen 24 Kasım öğretmenler gününde okullara çikolata dağıttı. Eğitim Bir Sen’in dağıttığı çikolataların üzerindeki amblemler kaldırılınca Çorum Belediyesi ve Türkiye Cumhuriyeti Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı amblemleri ortaya çıktı.

AYDIN: BU SENDİKANIN SON KULLANMA TARİHİ GEÇMİŞTİR

Türk Eğitim Sen Çorum Şube Başkanı Selim Aydın, Eğitim Bir Sen’in 24 Kasım’da okullara sendikalarının hediyesi olarak dağıttı çikolataların akıbetini sordu. 

Selim Aydın, bir 24 Kasım Öğretmenler Gününün  daha gelip geçtiğini, ancak Eğitim Bir Sen’in Ali-Cengiz oyununun devam ettiğini belirtti. Aydın, “Üyelerine dahi riya maskesini takmaktan geri durmuyorlar. Neresinden baksak facia oluyor, neresinden tutsak elimizde kalıyorlar. Eğitim çalışanları er geç yüzlerindeki riya maskesini düşürüyor. Devletin ve milletin sırtında bir kambur olan bu sendikanın artık son kullanma tarihi gelmiştir” dedi. 

Kaynak: Yeniçağ Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER