BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ'NDEN DOĞRU TERCİH İÇİN DESTEK

Tercih Danışma Merkezi, Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi’nde gençler için kuruluyor.

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ'NDEN DOĞRU TERCİH İÇİN DESTEK
Yıl içinde gerçekleşen sınavların ardından, yapılacak tercihler için uzman rehber öğretmenler, öğrencilere kılavuz olacak. YGS-LYS-TEOG sınavlarının tercihlerinin yapılacağı etkinlik 6-15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. 
 
Beylikdüzü Belediyesi’nin katkılarıyla Tercih Danışma Merkezi öğrencileri ağırlayacak. Beylikdüzü’nde öğrencilere uzman rehber öğretmenler kılavuzluk edecek. Her yaştan öğrenciye YGS-LYS-TEOG sınavlarının sonucuna göre doğru tercih için danışmanlık hizmeti verilecek.
 
Tercih Danışma Merkezi, 6-15 Temmuz tarihleri arasında Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde olacak. Öğrenciler 11.00-19.00 saatleri arasında geleceklerine atacakları doğru adımlara uzman rehber öğretmenler eşliğinde karar verecekler. Öğrencilere her zaman destek olacaklarını belirten Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da, “Öğrencilere yol göstermek konusunda katkımız olursa ne mutlu bize. Çocuklarımızın eğitim hayatlarında başarılı olmalarını ve gelecek hedeflerini doğru tercihlerle taçlandırmasını diliyorum” mesajını verdi. 
Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2015, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER