YURTKUR'DA HİZMET STANDARDI ARTIYOR

Kredi ve Yurtlar Kurumu kurumsal yapısındaki değişime bağlı olarak her geçen gün hizmet standartlarını da geliştiriyor.

YURTKUR'DA HİZMET STANDARDI ARTIYOR
Yüksek öğrenimde dünya standartlarının üzerinde kaliteli hizmet sunan kurum, Adıyaman’da da büyük bir değişim ve gelişime imza attı.
Yeni Kurulan Adıyaman İl Müdürlüğünü ziyaret eden Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurt İdare İşletme Daire Başkanı Yavuz Güner, il Müdürü M.Sami Köroğlu ile merkezdeki yurtlarla beraber Kâhta ve Besni ilçelerimizdeki Yurt Müdürlüklerini de ziyaret etti. 
Öğrencilerle bir araya gelen Daire Başkanı Yavuz Güner, Hizmet Standartlarının Geliştirilmesi yönünde öğrencilere bilgi vererek, kurumun mevcut durumu ve hedefleri konusunda bilgilendirdi.
Öğrenciler gelen talep ve öneriler doğrultusunda bu standartların daha da ileriye götürüleceğini ifade eden Güner, bu süreçte özverili çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkürlerini iletti. 
İl Müdürü M.Sami Köroğlu, “Bu hızlı değişim ve dönüşüm sürecinde, bizler de Adıyaman olarak her türlü özveride bulunarak katkı sunma çabasında olduk” dedi.
Köroğlu, “Tüm yurtlarımız halk arasında yarı özel olarak ifade edilen standardı yüksek yurttur. Gerek üniversite öğrenci sayıları ile kıyaslandığında yurt kapasitesi oranı, gerekse de hizmet standartlarının yüksek olması durumu, bizler için yeterli değil,bunu önümüzdeki günlerde daha da ileriye taşıma düşüncesi içerisindeyiz” dedi.
Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurt İdare İşletme Daire Başkanı Yavuz Güner, il Müdürü M.Sami Köroğlu ile birlikte, Kâhta ilçesinde kız ve erkek yurt bloklarını gezdi, öğrencilerle görüşüldü.
Akşam ise kalabalık bir öğrenci grubuyla bir araya gelindi, hem "Hizmet Standartlarının Geliştirilmesi" konusunda bilgi verildi, hem de öğrencilerin sorularına cevap verildi, önerileri alındı.  Güner, Besni'de iki yurt bloğu ile yapımı devam eden yurt inşaatını da gezerek, öğrencilerle bir araya geldi. Öğrenci odaları ve lokanta kantin işletmelerinde incelemelerde de bulundu
Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2015, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER