ZEKERİYA ÖZ'DEN SERT MESAJLAR

Son HSYK kararnamesiyle açığa alınan savcı Zekeriya Öz Twitter'dan oldukça sert paylaşımlarda bulundu.

ZEKERİYA ÖZ'DEN SERT MESAJLAR
HSYK kararıyla açığa alınan Ergenekon ve 17 Aralık’ın savcısı eski savcı Zekeriya Öz, Twitter’da ağır sözler sarfetti.
 
Zekeriya Öz’ün tweetleri şöyle:
 
"Etek öpüp ayak yalamasıyla meşhur olmuş yalaka ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın. Yalakalığına doyamıyacaksın. Acınacak haldesin.
 
İhaleyi yapmadan 400 milyon doları peşin isteyenler bu gerçekleri milletin muhakemesinden kaçıraramıyacaksınız. Tehtitleriniz boşa çıkacak.
 
Her ihaleyi menfaata dönüştürmeye çalışan haramiler! Vatan millet sevgisi için hiçbirşeyden korkmayan savcıların varlığından ürperiyorlar.
 
Korku Alçaklara mahsustur. Tek silahları da tehtittir. Milletin malını yiyen haramiler, Korkunuz gözlerinize vurmuş. Nefretiniz korkunuzdan.
 
Korkunuz menfaatlerinizin kesilmesinden. Bu millet olanı biteni görüyor. Gün gelecek yüzünüze bakan olmayacak. Yerin dibine gececeksin.
 
Millet ak bildiği her şeyin kapkara olduğunu görmeye başladığı için, karalamaya çalıştıkları her şeyin bembeyaz olduğunu görmeye başladı."
Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2015, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
VİCDAN
VİCDAN - 9 yıl Önce

ZEKERİYA EFENDİ ZAMANINDA ÇOK ÇEKTİRDİN O ERGENEKON-BALYOZ DAVALARINDA MASUM İNSANLARIN HAYATIYLA OYNADIN. O ZAMAN KİM YAPTIRDI BUNLARI ONU DA ANLATTA HERKESİN VİCDANI RAHATLASINŞU YOLSUZLUK OLAYINDA KOYDUĞUN DÜRÜST TAVRI O ZAMANDA KOYSAYDIN BU TOPLUM SENİ BAŞTACI YAPARDI

SIRADAKİ HABER