Meksika kongresinde 'uzaylı' sergisi

Mexico City'deki bir kongre duruşmasında "insan olmadığı" iddia edilen iki varlığın kalıntıları sunuldu. Gazeteci ve Ufolog Jaime Maussan tarafından sunulan 'cesetlerin' dünya dışı bireylerin 1000 yıllık fosilleşmiş kalıntıları olduğu iddia edildi.

Meksika kongresinde 'uzaylı' sergisi

Meksika kongresinde, gazeteci ve ufolog Jaime Maussan'ın öncülüğünde, uzaylı olduğu iddia edilen iki cesedin ortaya çıkarıldığı resmi bir etkinlik yapıldı. Marca'da yer alan habere göre iki küçük "insan olmayan" ceset, herkesin görebilmesi için pencereli kutularda sergilendi.

BİN YILLIK OLDUĞU İDDİASI

Peru'nun Cusco kentinde bulunan mumyalanmış küçük örneğin bin yıllık olduğu iddia ediliyor. Toplantıya Amerika Güvenli Havacılık İcra Direktörü ve eski ABD Donanması pilotu Ryan Graves de katıldı.

YEMİN EDEREK BULGULARINI AÇIKLADI

Maussan, yemin ederek hükümet yetkilileri ve ABD'li yetkililere hitaben bulgularını açıkladı. UFO örneğinin yakın zamanda Meksika Özerk Ulusal Üniversitesi'nde (UNAM) incelendiğine dair güvence veren Maussan radyokarbon tarihleme tekniği ile DNA kanıtlarının elde edebildiğini belirterek şöyle konuştu; "Bu örnekler bir UFO enkazından sonra bulunan varlıklar değil. Diatom (yosun) madenlerinde bulundular ve daha sonra fosilleştiler."

Söz konusu bulguların bilim ve astronomi dünyasında nasıl bir etkiye sahip olacağı önümüzdeki süreçte netlik kazanacak.

Karar Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER