Sağlık için hareket et

Ortaca Ahmet Ateş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri ’10 Mayıs Dünya Sağlık İçin Hareket Et’ günü dolayısıyla “Zumba” dansı yaptı.Okul bahçesinde düzenlenen etkinlikte okulun öğretmen ve öğrencileri “Zumba”...

Sağlık için hareket et

Ortaca Ahmet Ateş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri ’10 Mayıs Dünya Sağlık İçin Hareket Et’ günü dolayısıyla “Zumba” dansı yaptı.

“Zumba” dansı eğitmenlerinden figürler hakkında bilgi alan öğretmen ve öğrenciler okul bahçesinde düzenlenen etkinlikte dans etti. Eğitmenler eşliğinde dansa eşlik eden yaklaşık 200 kişilik grup renkli görüntüler oluşturdu.

Etkinlik ile fiziksel aktivitenin önemine dikkat çekmek istediklerini ifade eden, okulun müdür yardımcısı Ayşe Suna Sözgen, öğrencileri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve sağlık için hareketli, sportif bir yaşamı tercih etmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirdikleri etkinliğe destek olan herkese teşekkür etti.

Öğrenciler ise müzik eşliğinde dans ederek keyifli vakit geçirdikleri ve hareket ettikleri etkinlikten keyif aldıklarını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2018, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER